+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat опублікував результати дослідження про переваги клієнтів у хмарних обчисленнях

Red Hat опублікував результати дослідження про переваги клієнтів у хмарних обчисленнях

Red Hat, один з найбільших у світі виробників програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, опублікувала результати дослідження, в рамках якого попросила своїх клієнтів розповісти про свої переваги у хмарних обчисленнях.

Було опитано 876 найбільших замовників Red Hat. 31% із них розповіли, що користуються гібридними хмарними системами. 21% компаній віддають перевагу приватним хмарам і лише 4% - публічні. 6% клієнтів обирають багатохмарний підхід, користуючись не менш ніж двома публічними хмарними платформами.

12% респондентів зізналися, що у них зовсім немає хмарної стратегії, і вони не збираються акцентувати увагу на хмарах.

Високу популярність гібридних хмар у Red Hat пояснюють їх перевагами, такими як економічна ефективність, інтеграція та безпека даних.

Ці переваги можуть бути отримані тільки в тому випадку, якщо компанії мають необхідні навички в галузі ІТ, але, схоже, це є проблемою для багатьох клієнтів Red Hat. 11% опитаних назвали брак знань та досвіду головним бар'єром, що заважає успішній цифровій трансформації. Стільки ж учасників опитування назвали відсутність автоматизації найбільшим побоюванням.

Інші новини