+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat оголосив результати кварталу фінансового року

Red Hat оголосив результати кварталу фінансового року

Ми продовжуємо розкривати потенціал розробників та організацій, допомагаючи замовникам успішно створювати ІТ-інфраструктури та додатки нового покоління, – сказав Президент і головний виконавчий директор Red Hat. – Замовники виявляють значний інтерес до наших технологій, про що свідчить кількість учасників на останній конференції Red Hat Summit – майже 9 тис. осіб. На цьому заході ми оголосили про випуск Red Hat Enterprise Linux 8 та OpenShift 4, нових продуктів, які продовжують наші традиції перетворення ІТ-інновацій на рішення корпоративного класу, що приносять реальну та відчутну вигоду. Захоплена реакція учасників конференції знайшла своє відображення у результатах I кварталу, за підсумками якого ми придбали понад 90 нових замовників OpenShift.

«I квартал став потужним стартом 2020 фінансового року з двозначним – з розрахунку рік до року – зростанням за цілим рядом фінансових показників, включаючи +15% за загальним виторгом у доларах США (+18% у постійних цінах) та +24% за виручкою від підписок на засоби розробки та інші нові технології у дол. США (+29% у постійних цінах), – зазначив виконавчий віце-президент та фінансовий директор Red Hat. – Ми продовжили традицію укладання великих угод. Порівняно з I кварталом минулого року ми подвоїли кількість угод на суму від $5 млн і вище, і на 15% збільшили кількість угод вартістю від одного млн. доларів. Багато з цих угод стосуються нових технологій, включаючи контракт на OpenStack вартістю понад $5 млн і найбільшу в нашій історії угоду щодо систем зберігання та гіперконвергенції на суму понад $15 млн. Обсяги та різноманітність продажів демонструють високу цінність наших продуктів та послуг для замовників».

Загальний квартальний виторг склав $934 млн, (+15% рік до року в дол. США, +18% у постійних цінах). Квартальний виторг від підписок на ПЗ склав $815 млн (+15% рік до року в дол. США, +14% у постійних цінах). Частка доходів від підписок на ПЗ у квартальному виторгу склала 87%. Квартальний дохід від послуг склав $119 млн (+17% рік до року у дол. США, +22% у постійних цінах).

Квартальний виторг від підписок на інфраструктурні продукти склав $580 млн (+11% рік до року в дол. США, +14% у постійних цінах). Виручка від підписок на ПЗ для розробки додатків та інші нові технології склала $235 млн (+24% рік до року в дол. США, +29% у постійних цінах).

Квартальний операційний прибуток за GAAP склав $132 млн (+18% рік до року). З урахуванням компенсацій з цінних паперів, амортизації нематеріальних активів і транзакційних витрат, пов'язаних з об'єднанням компаній, квартальний операційний прибуток не за GAAP склав $202 млн (+20% рік до року). За підсумками I кварталу операційна рентабельність щодо GAAP склала 14,1%, не за GAAP – 21,7%.

Чистий квартальний прибуток за GAAP склав $141 млн або $0,76 на акцію проти $97 млн ​​і $0,53 на акцію за аналогічний період минулого року. Цей показник включає податкові пільги вигода в розмірі $13,2 млн, в основному пов'язані з передачею активів всередині підприємства.

З урахуванням компенсацій за цінними паперами, амортизації нематеріальних активів, транзакційних витрат, пов'язаних з об'єднанням компаній, та безготівкових процентних виплат, пов'язаних з борговими цінними паперами, квартальний чистий прибуток не за GAAP склав $186 млн або $1 на акцію порівняно з $133 млн і $0,72 на акцію за аналогічний період торік. При розрахунку показників не за GAAP середньозважена кількість звичайних акцій у обігу підраховується без урахування дроблення акцій, оскільки передбачається, що компанія хеджує будь-які такі потенційні дроблення.

Грошові надходження від операційної діяльності з GAAP у I кварталі становили $460 млн (+33% рік до року). Грошові надходження від операційної діяльності не за GAAP у I кварталі становили $474 млн (+37% рік до року). Загальна сума виплат за векселями станом на 31 травня 2019 р. склала $615 млн, номінальна вартість паперів, що залишилися, – $190 млн. Загальний обсяг грошових коштів, а також їх еквівалентів та інвестицій станом на 31 травня 2019 р. дорівнював $2,7 млрд.

На кінець I кварталу доходи майбутніх періодів становили $2,8 млрд (+14% рік до року). Негативний ефект від зміни курсів обміну валют у річному обчисленні становило $57 млн. У постійних цінах приріст сукупного балансу доходів майбутніх періодів рік до року становив би 17%.

У зв'язку із незавершеністю угоди з IBM, компанія Red Hat Red Hat відмовилася від проведення селекторної наради за результатами кварталу та надання прогнозів на 2020 фінансовий рік.

Інші новини

Найкраща ціна