+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat та NVIDIA спільно розробили платформи, які дозволяють абстрагуватися від особливостей заліза та значно спростити розгортання прискорювачів

Red Hat та NVIDIA спільно розробили платформи, які дозволяють абстрагуватися від особливостей заліза та значно спростити розгортання прискорювачів

Red Hat допомагає просувати штучний інтелект із GPU-прискоренням

ІТ-лідери великих організацій, провайдерів зв'язку, органів державної влади скоро опиняться в непростій ситуації, коли одночасно потрібно підтримувати роботу наявних інфраструктур і задовольняти зростаючий попит споживачів на передові технології. До них належать такі технології, як 5G, штучний інтелект (AI) та машинне навчання (ML), Інтернет речей (IoT), що дозволяють підвищити якість, швидкість та ефективність послуг, але при цьому мають на увазі наявність просунутих ІТ-рішень. Наприклад, тільки інфраструктура 5G вимагає розгортання безпрецедентної кількості базових станцій на вулицях і всередині будівель для обслуговування в тому числі незліченної армії пристроїв IoT, концентрація яких, згідно з прогнозами аналітиків, складе 1 млн на квадратний кілометр (це площа приблизно чотирьох міських кварталів).

Як приклад можна згадати майбутнє міст та сучасної міської мобільності. Інтернет речей і 5G є ключовими компонентами для створення розумних міст, в якому дані з датчиків, камер та інших підключених до мережі пристроїв повинні оброблятися в реальному часі для ефективного керування дорожнім трафіком, запобігання злочинам або експлуатації будівель та активів. При облаштуванні розумних міст держорганізації стикаються лише з одним із аспектів глобального виклику, з яким їм необхідно сьогодні працювати. Суть глобальної проблеми в тому, що організаціям необхідно якимось чином реалізувати зростаючу потребу в обчислювальних потужностях межами своїх дата-центрів, тобто буквально на периферії мережі. Додайте сюди зростаючу популярність хмарних додатків, що будуються на основі мікросервісів і працюють на Kubernetes-платформах управління контейнерами, і ви (хоч би як пафосно це звучало) отримаєте безмежне море змін, через яке пройде традиційні ІТ-системи.

В умовах безпрецедентного запиту на техперезміни з боку кінцевих користувачів, подорож по теру інкогніту нових технологій може стати серйозним викликом для організацій, які хочуть підготуватися до майбутнього та одночасно зберегти вірність відкритим технологіям, які вони зможуть підтримувати силами своїх ІТ-фахівців.

/p>

Red Hat чудово усвідомлює необхідність підтримки IoT, ML та інших перспективних інновацій у рамках відкритих та побудованих на базі галузевих стандартів платформ, таких як Red Hat Enterprise Linux (RHEL), Red Hat Ceph Storage і Red Hat OpenShift. Ці рішення дають можливість побудувати широкий спектр додатків розумного міста та є однією з основ для побудови різних систем, необхідних для аналізу та вирішення поточних (і майбутніх) завдань ІТ.

Сьогодні традиційне комп'ютерне «залізо» часто не встигає за темпами змін та новими типами навантажень. Тому сучасні системи має сенс оснащувати спеціалізованими компонентами для важких обчислювальних завдань під час роботи у таких галузях, як аналіз даних чи штучний інтелект. Партнер Red Hat, компанія NVIDIA, пропонує вирішувати цю проблему за допомогою відповідних апаратних та програмних прискорювачів робочих навантажень, які використовують можливості графічних процесорів (GPU).

Ідея з використанням таких прискорювачів може бути складною. Однак Red Hat та NVIDIA спільно розробили платформи, які дозволяють абстрагуватися від особливостей «заліза» та значно спростити розгортання прискорювачів. Наші компанії разом працюють над створенням стандартизованого та добре знайомого ІТ-фахівцям програмного стека, який з однаковим успіхом можна використовувати як у складі бекенду для підтримки критично важливих завдань, так і в пристроях, розгорнутих на периферії мережі.

Звичайно, Red Hat вже багато років допомагає своїм партнерам створювати рішення на базі наших відкритих програмних платформ, але у нашій співпраці з NVIDIA є принципово нові моменти.

Red Hat і NVIDIA сходяться на думці, що так само, як і для традиційних завдань ІТ, так і для нових типів навантажень, ринку потрібно пропонувати стандартизовані та доступні інфраструктури на основі надійних та масштабованих програмних стеків. Крім виробництва провідних графічних процесорів, NVIDIA також є лідером у створенні універсального програмного стека для GPU-обчислень у різних сферах та галузях. Архітектура паралельних обчислень NVIDIA CUDA, бібліотеки CUDA-X та супутні програмні інструменти працюють на різних платформах, від надмініатюрних комп'ютерів Jetson Nano до суперкомп'ютерів DGX-2 AI. Ці апаратні платформи та супутнє ПЗ CUDA вже знайшли широку підтримку в особі більш ніж 1,2 млн розробників, яким вони допомагають прискорити свої додатки в різних прикладних областях, від систем ІІ і високопродуктивних обчислень до телекомунікацій.

В даний час NVIDIA та Red Hat разом з декількома OEM-партнерами працюють над тим, щоб запропонувати кінцевим користувачам передналаштовані апаратні та програмні рішення для прискореного розгортання систем ІІ. Ці рішення допомагають розробникам ефективніше проектувати, тестувати та перевіряти коректність своїх додатків та моделей AI/ML, використовуючи мови програмування та фреймворки на свій вибір. Рішення також скорочують час промислового розгортання та дають ІТ-фахівцям можливість ефективно керувати та супроводжувати ІІ-додатки з інтенсивними обчисленнями в рамках корпоративної ІТ-інфраструктури.

Сьогодні Red Hat та NVIDIA працюють над інтеграцією RHEL та OpenShift з рішеннями NVIDIA, включаючи лінійку серверів DGX, які орієнтовані на підтримку ресурсомістких завдань навчання у рамках найскладніших систем ІІ. Нещодавно Red Hat і NVIDIA анонсували підтримку платформ NVIDIA EGX, яка призначена для вирішення широкого ряду завдань периферійних обчислень. Системи EGX забезпечують роботу перспективних сервісів з елементами ІІ, таких як доповнена та віртуальна реальність (AR/VR), IoT, а також телемедицина і можуть розгортатися на периферії мереж 5G. Крім того, за рахунок підтримки пакету розробки програмного забезпечення NVIDIA Aerial, призначеного для створення програмно-визначуваних мереж 5G і працюючого на системах EGX, Red Hat і NVIDIA надали телекомунікаційним компаніям можливість створювати повністю віртуалізовані радіомережі 5G.

Red Hat бачить своє завдання в тому, щоб спростити розгортання ІІ-інфраструктур штучного інтелекту в різних областях за рахунок прискорення і стандартизації дата-аналітики, машинного навчання (ML) і глибокого навчання (DL) протягом повного ланцюжка відповідних операцій, починаючи від корпоративного дата-центру та закінчуючи периферією мережі, а також у будь-якій точці між ними.

Red Hat твердо впевнений, що майбутнє інфраструктур машинного навчання та штучного інтелекту належить хмарним технологіям з відкритим кодом (хмарна модель обчислень знижує "вартість квитка" у світ ML/AL, а спільнота Open Source є генератором технологічних інновацій), і ми раді продовжити співпрацю з NVIDIA, щоб це майбутнє стало реальністю.

Інші новини

Найкраща ціна