+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat Enterprise Linux 7.7 - Red Hat випустила фінальну версію Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7.7 з вбудованою підтримкою гібридних та багатохмарних обчислень

Red Hat Enterprise Linux 7.7 - Red Hat випустила фінальну версію Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7.7 з вбудованою підтримкою гібридних та багатохмарних обчислень

Red Hat випустила фінальну версію ОС Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7.7 з вбудованою підтримкою гібридних та багатохмарних обчислень.

З цього моменту остання версія операційної системи переходить на першу фазу технічного обслуговування, спрямовану на підтримку стабільності та надійності інфраструктури виробничих систем. Подальші малі релізи будуть присвячені виправленням безпеки та стабільності, і якщо користувач захоче побачити нові функції, то краще звернути увагу на RHEL 8. Для цього Red Hat пропонує інструменти перенесення, включаючи оновлення на місці для переходу з RHEL 7 на RHEL 8. >

Найважливішим оновленням RHEL 7.7 є підтримка найновішого обладнання для підприємств та виправлення нещодавно виявлених уразливостей ZombieLoad. Остання версія ОС також включає покращення продуктивності мережевого стека, що дозволяє перенести операції віртуального перемикання на апаратне забезпечення мережної плати. Користувачів, які використовують віртуальну комутацію та віртуалізацію мережевих функцій, очікує покращення продуктивності мережі на таких хмарних та контейнерних платформах, як Red Hat OpenStack Platform та Red Hat OpenShift.

Користувачі RHEL 7.7 також можуть використовувати нове рішення Red Hat Insights для проведення аналізу на основі форми хмарних обчислень SaaS з метою передчасного виявлення, оцінки та пом'якшення потенційних проблем на системах.

Для розробників нова RHEL 7.7 постачається з інтерпретатором Python 3.6, а також утилітами pip та setup, оскільки раніше версії Python 3 були доступні лише в рамках Red Hat Software Collections.

Також з'явилася підтримка функції Red Hat Image Builder, що дозволяє легко створювати образи системи RHEL для таких хмарних платформ і платформ віртуалізації, як Amazon Web Services (AWS), VMware vSphere і OpenStack.

Версія RHEL 7.7 доступна для поточних передплатників Red Hat Enterprise Linux через портал клієнтів Red Hat.

Інші новини