+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat Enterprise Linux 7.4 - найновіша версія корпоративної Linux-платформи з підтримкою гібридних мультихмарних середовищ

Компанія Red Hat оголосила про випуск Red Hat Enterprise Linux 7.4, новітньої версії корпоративної Linux-платформи, яка пропонує нові можливості для ІТ-автоматизації та підвищення продуктивності та безпеки традиційних та хмарних програм. Red Hat Enterprise Linux 7.4 надає корпоративним замовникам фундамент для вирішення широкого спектру завдань у фізичних, віртуальних, гібридних, загальнодоступних та мультихмарних середовищах.

Від традиційних фізичних серверів та віртуальних машин до хмарних та контейнерних сервісів нового покоління — сучасна операційна система має пов'язувати докупи всі обчислювальні середовища, які використовує організація. Red Hat Enterprise Linux 7 вирішує це завдання, поєднуючи інновації з відкритим кодом, тим самим надаючи фундамент для цифрової трансформації підприємства із збереженням існуючих систем та робочих навантажень.

Нові функції для безпеки

Загрози для ІТ-інфраструктур безперервно еволюціонують, тому організаціям потрібні нові методи забезпечення безпеки для всього стеку програмних рішень, що застосовуються, що дозволяють проактивніше виявляти вразливості та закривати проломи в системах захисту. Безпека починається на рівні операційної системи — тому Red Hat Enterprise Linux 7.4 пропонує цілу низку нових та вдосконалених функцій для посилення захисту виробничих середовищ для критично важливих робочих навантажень, як традиційних, так і хмарних.

Оновлені засоби аудиту спрощують фільтрацію подій системи аудиту, додаткову деталізацію критично важливих подій та інтерпретацію великих масивів записів. Функція USB Guard забезпечує додатковий контроль підключення пристроїв USB на рівні окремих користувачів запобігання витокам та проникненню шкідливого ПЗ. Покращені засоби безпеки контейнерів з повною підтримкою SELinux із файловою системою OverlayFS покликані захистити базову файлову систему та використовувати docker та простори імен (namespaces) спільно, детально розмежувавши права доступу

Продуктивність під час роботи зі сховищами даних збільшена

Сучасні бізнес-додатки висувають підвищені вимоги до продуктивності мережі та сховищ даних, які не завжди сумісні з традиційними операційними системами та апаратними засобами. Red Hat Enterprise Linux 7, що спочатку створювалася з прицілом на модернізацію та оптимізацію корпоративних ІТ-інфраструктур, у новій версії пропонує цілу низку механізмів для збільшення продуктивності при роботі з мережею та сховищами даних.

Підтримка NVMe Over Fabric підвищує гнучкість та знижує накладні витрати при використанні розміщених у ЦОД високопродуктивних пристроїв зберігання NVMe з підключенням Ethernet або Infiniband. Покращена продуктивність при розгортанні у загальнодоступних хмарних середовищах, включаючи прискорене завантаження ОС для швидкого запуску критично важливих програм та підтримку технології Elastic Network. Є Adapter (ENA) на платформі on Amazon Web Services (AWS) для реалізації нових мережевих можливостей.

Linux-контейнери та нова версія ОС

Linux-контейнери стають новим корпоративним стандартом побудови, розгортання та супроводу сучасних додатків, забезпечуючи вихід на нові рівні операційної ефективності, швидкості розробки та гнучкості управління додатками протягом усього життєвого циклу. Red Hat Enterprise Linux 7.4, що базується на основі, найновіша версія ОС Red Hat Enterprise Linux Atomic Host пропонує розширені можливості для застосування контейнерних технологій у корпоративних середовищах.

Посилена безпека без шкоди для продуктивності досягається за рахунок підтримки SELinux та OverlayFS, а також 100% підтримки graph driver для сховища overlay2. Підтримка технології нашарування пакетів (package layering) rpm-ostree дозволяє додавати пакети до ОС хоста, такі як агенти моніторингу та драйвера пристроїв. Анонсована підтримка (як Technology Preview) LiveFS дозволяє встановлювати оновлення безпеки та багатошарові пакети без перезавантаження.

Керування та автоматизація

Сучасні дата-центри, до складу яких сьогодні може входити все, починаючи від «голого заліза» до загальнодоступних хмарних платформ, значно ускладнюють управління корпоративними ІТ-середовищами. Доповнюючи можливості системи централізованого керування Red Hat Satellite та технології ІТ-автоматизації Ansible Tower, нове рішення пропонує механізм системних ролей Red Hat Enterprise Linux System Roles (як Technology Preview). Ролі надають стандартний інтерфейс керування для всіх основних версій Red Hat Enterprise Linux, дозволяючи створювати єдині універсальні сценарії Ansible для автоматизації технічних процесів відразу у всіх середовищах, що використовуються на основі Red Hat Enterprise Linux.

Red Hat Enterprise Linux для різних архітектур

Red Hat, як і раніше, прагне надати замовнику максимальну свободу вибору обчислювальних архітектур при побудові дата-центру. Зокрема Red Hat Enterprise Linux 7.4 підтримує такі платформи, як IBM Power, IBM System z та 64-розрядні ARM-платформи (у версії Development Preview). Крім того, нова версія RHEL для архітектури IBM Power Little Endian отримала підтримку функцій High Availability та Resilient Storage Add-Ons, а також середовища виконання та підтримку формату образів Open Container Initiative (OCI).

Інші новини

Найкраща ціна