+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat анонсувала Red Hat OpenShift 4.2, найновішу версію своєї Kubernetes-платформи

Red Hat анонсувала Red Hat OpenShift 4.2, найновішу версію своєї Kubernetes-платформи

Red Hat, постачальник рішень з відкритим вихідним кодом, анонсувала Red Hat OpenShift 4.2, новітню версію своєї Kubernetes-платформи корпоративного класу, приділивши в ній особливу увагу розробникам додатків. Рішення продовжує курс Red Hat на спрощення та автоматизацію роботи з сервісами в гібридних хмарах, допомагаючи підвищити швидкість реалізації та економічний ефект від впровадження інновацій за рахунок застосування хмарно-орієнтованих додатків.

Red Hat OpenShift 4.2 покликана спростити використання хмарних технологій і зробити їх більш доступними для розробників за рахунок автоматизації процесів налаштування та управління середовищами Kubernetes. У результаті, розробники можуть зосередитися на створенні корпоративних додатків нового покоління, не витрачаючи час і ресурси на придбання глибоких знань та досвіду роботи з Kubernetes.

Нова версія платформи Red Hat також пропонує готові девелоперські сервіси для роботи з такими речами, як мережі service mesh, serverless-додатки та хмарні конвеєри безперервної інтеграції та доставки (CI/CD), які покликані підвищити продуктивність розробки Kubernetes-додатків. /p>

Red Hat OpenShift Service Mesh спрощує розробку, розгортання та управління мікросервісними програмами на платформі OpenShift. Функціонал базується на основі СПО-проектів Istio, Kiali та Jaeger, а також технології Kubernetes Operators.

Red Hat OpenShift Serverless знижує витрати на виконання додатків, зводячи їх до нуля в періоди неактивності при збереженні чуйності на споживчі запити, і потім виконуючи масштабування за мерою зростання навантаження. Функціонал базується на проекті Knative і представлений у версії Technology Preview.

Red Hat OpenShift Pipelines забезпечує виконання кожної фази CI/CD у своєму власному контейнері для гнучкого і незалежного масштабування контейнерів, безперервної інтеграції та доставки. Функціонал представлений у версії Developer Preview і реалізований у виді Kubernetes Operator.

У новій версії OpenShift також з'явилися Red Hat CodeReady Containers, що дозволяють розробнику розгорнути на своєму комп'ютері готове оточення OpenShift для розробки хмарних додатків у локальному режимі. Розробник отримує закінчену платформу, що складається з інструментів розробки контейнерів та локального кластера, що значно спрощує розробку хмарних додатків у локальному режимі та наступне розгортання у повноцінному середовищі OpenShift.

Корпоративні ІТ-системи ніколи не можна було охарактеризувати як однорідну, статичну серію розгортань. І поточна ситуація аж ніяк не виняток. Ті, хто сьогодні приймають ІТ-рішення, дуже часто роблять вибір на користь гібридних середовищ на основі власної ІТ-інфраструктури підприємства та хмарних сервісів. Щоб полегшити перехід на такі середовища та забезпечити однаковість при роботі з ними Red Hat OpenShift 4.2 пропонує низку нових можливостей, таких як:

  • простіша і швидкіша автоматизована установка OpenShift Container Platform на загальнодоступних хмарних платформах, включаючи AWS, Azure та Google Cloud Platform (GCP), а також в приватних хмарах, на зразок OpenStack з уніфікацією управління;
  • засоби міграції для переходу з OpenShift 3 на OpenShift 4 з широким залученням автоматизації при копіюванні робочих навантажень з одного кластера OpenShift в другий;
  • драйвери Container Storage Interface (CSI) для підключення сторонніх сервісів зберігання до екосистеми Kubernetes. Також підтримується OpenShift Container Storage 4 (поки знаходиться у версії бета-версії).

Спроби використовувати Kubernetes-платформи корпоративного класу при проведенні цифрової трансформації часто стикаються з серйозними перешкодами у вигляді внутрішньокорпоративних або зовнішніх стандартів безпеки, що жорстко регламентують мережеву пов'язаність конфіденційних даних і робочих навантажень, аж до фізичної ізоляції від. Це правильно з точки зору безпеки, але сильно ускладнює міграцію та оновлення відповідних додатків та сервісів, змушуючи вводити складні та багатоетапні ручні процеси.

Щоб підвищити зручність використання OpenShift в умовах гетерогенності середовищ розгортання та систем, включаючи те, що використовуються для роботи з конфіденційною інформацією, Red Hat OpenShift 4.2 пропонує ряд поліпшень на рівні установника, включаючи підтримку ізольованих конфігурацій. Це спрощує розгортання нових версій корпоративної Kubernetes-платформи в середовищах без доступу до Інтернету або там, де такий доступ є, але діють суворі політики тестування образів.

Red Hat OpenShift 4.2 буде доступна протягом найближчих тижнів.

Інші новини