+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Розробники мають намір об'єднати Universal Windows Platform та Win32 у рамках Microsoft Project Reunion

Розробники мають намір об'єднати Universal Windows Platform і Win32 в рамках Microsoft Project Reunion

В рамках Project Reunion розробники мають намір об'єднати універсальну платформу Windows і Win32, відокремивши API від самої операційної системи і зробивши їх доступними для спільного використання без необхідності використання поточної версії Windows 10. Зараз відбувся офіційний запуск Project Reunion 0.5 з підтримкою WinUI 3, WebView 2 і .NET 5.

Цей продукт дозволить розробникам почати створювати десктопні додатки на основі підтримуваних технологій. Додатки, побудовані на основі Project Reunion, можуть використовувати сучасні API UWP в поєднанні з API Win32, і для їх належного функціонування потрібна Windows 10 (1809) або більш пізні версії платформи.

Основним обмеженням цього випуску є відсутність можливості створювати розфасовані додатки, хоча він повинен з'явитися ближче до кінця року в одній з майбутніх версій продукту. Ця функція була в попередній версії Project Reunion, але в стабільній версії продукту її немає. Крім того, поки підтримуються тільки традиційні додатки. Це означає, що розробники не можуть створювати програми UWP та програми з кількома вікнами.

Щоб почати використовувати Project Reunion 0.5, потрібна visual studio 16.10 Preview або новішої версії та розширення Project Reunion. Детальна інформація щодо конфігурації згаданого програмного забезпечення доступна на офіційному сайті Microsoft.

Інші новини

Найкраща ціна