+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Розробники криптовалюти Monero попередили користувачів про компрометацію офіційного сайту проекту GetMonero.com

Розробники криптовалюти Monero попередили користувачів про компрометацію офіційного сайту проекту GetMonero.com

Розробники криптовалюти Monero, яка позиціонується як забезпечує повну анонімність і захист від відстеження платежів, попередили користувачів про компрометацію офіційного сайту проекту (GetMonero.com). Внаслідок злому 18 листопада з 5:30 до 21:30 у розділі завантаження поширювалися підмінені зловмисниками виконувані файли консольної редакції гаманця Мonero для Linux, macOS та Windows.

У файли, що виконуються, був інтегрований шкідливий код для крадіжки коштів з гаманців. При відкритті гаманця шкідливий код здійснював відправку на зовнішній сервер node.hashmonero.com криптографічних ключів, що дозволяють контролювати кошти в гаманці. Через деякий час після передачі відомостей, атакуючі переводили собі кошти, що є на гаманці жертви.

В даний час програми перебрані з окремої захищеної кодової бази. Подробиці про техніку злому не повідомляються, інцидент поки що перебуває на стадії розбору. Всім користувачам Мonero, які нещодавно встановлювали гаманець з офіційного сайту, рекомендовано переконатися у використанні коректних збірок, звіривши контрольні суми з даними на GitHub і сайті проекту.

Інші новини