+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Розробники Google додали нову функцію до своєї пошукової системи

Розробники Google додали нову функцію до своєї пошукової системи

За повідомленнями мережевих джерел, розробники Google додали нову функцію до своєї пошукової системи. Пошук Google тепер може знаходити найкорисніші частини відеоролика, що дозволить користувачам одразу бачити потрібну інформацію, не переглядаючи весь запис повністю. Нова функція працює на основі вилучення мітки часу з опису відео на YouTube.

На даному етапі нова функція працює тільки для пошукових запитів англійською мовою та відеозаписів, розміщених на YouTube. Представники Google говорять про те, що ведеться робота, яка дозволить у майбутньому використовувати нову функцію для відеозаписів, що публікуються великою кількістю видавців.

Варто відзначити, що нова функція буде особливо корисною для людей, які регулярно переглядають відеоуроки на YouTube. Витягти дійсно корисну інформацію часто буває непросто, оскільки автор контенту може оповідати про різні речі, відволікатися, перемикатися з теми на тему або надто детально подавати матеріал. Крім того, автори контенту нерідко роблять багатоступінчасті уроки, присвячені різним питанням. Нова функція Google повинна спростити процес пошуку матеріалу, який вам дійсно потрібний.

Єдиний недолік нової функції полягає в тому, що вона заснована на тимчасових мітках та описі контенту, які створюються самими авторами контенту. Це означає, що корисність такого опису може змінюватись, залежно від того, наскільки повні та точні описи є автором для публікованого контенту.

Інші новини