+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Розробники Бітрікс24 оголосили про запуск низки нових опцій у мобільному додатку для управління бізнесом

Розробники Бітрікс24 оголосили про запуск низки нових опцій у мобільному додатку для управління бізнесом

Розробники «Бітрікс24» оголосили про запуск низки нових опцій у мобільному додатку для управління бізнесом. Насамперед, оновився графічний інтерфейс діалогів.

Розробники оновили інтерфейс чатів. Історія повідомлень завантажується без натискання кнопки або свайпа вниз. У персональних чатах не відображаються аватари та імена

У групових чатах ім'я не відображається під аватаром, а над текстом повідомлення. У чатах можна переглянути список тих, хто прочитав останнє повідомлення – для цього потрібно натиснути на мітку прочитання. Додані пункти меню «Створити завдання» та «Обговорити у живій стрічці».

Користувачі можуть змінити колір фону чату. Варіантів фону 5: білий, салатовий, рожевий, сливовий, темний.

При свайпе вліво за повідомленням цитата автоматично потрапить у відповідь. Ця функція доступна лише на пристроях з iOS.

Тепер у мобільному додатку можна обмінюватися звуковими повідомленнями. Можна надсилати короткі та довгі записи.

Розробники перенесли «Налаштування» в меню, яке знаходиться у верхньому правому кутку. Тут можна змінити обліковий запис і налаштувати нижнє меню інструментів.

З'явилася можливість запросити нового співробітника на портал за допомогою мобільного додатку. Для цього потрібно перейти до розділу «Співробітники», натиснути на іконку запрошення та вибрати в контактах необхідний номер.

Інші новини

Найкраща ціна