+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Розпізнати дані в таблицях фото - Microsoft представила нову можливість iOS-додатка Excel

Розпізнати дані в таблицях фото - Microsoft представила нову можливість iOS-додатка Excel

Microsoft представила нову можливість iOS-програми Excel, яка дозволить користувачам миттєво оцифровувати таблиці з роздрукованих документів. Раніше ця опція вже з'явилася в Excel для Android.

Нова функція працює на основі технологій машинного зору. Користувачеві достатньо навести камеру смартфона на аркуш із таблицею і зробити фото - аналітичний двигун миттєво зчитує дані та переводить їх в електронний формат. Як видно на демонстрації нової опції, програма зберігає і форматування документа.

Щоб скористатися новою технологією, потрібно відкрити програму Excel на своєму пристрої та натиснути кнопку Insert Data from Picture. Далі слід помістити документ всередині червоної рамки, що з'явилася, і виділити поле з потрібною інформацією. Після зйомки програма запропонує користувачеві скоригувати незрозумілі фрагменти або проігнорувати їх. Після натискання кнопки Insert дані будуть оформлені в таблицю.

На вересневій конференції для розробників інженери Microsoft обіцяли, що технологія дозволить оцифровувати і рукописні таблиці. На даний момент інформації про ці можливості немає.

Нова технологія входить у ширший набір інновацій Microsoft, спрямований на розширення функціональності Excel. У додатку вже з'явилися опції для розпізнавання географічних даних (індекси, найменування країн та міст) та фінансових показників (біржові тикери, оновлення цін у реальному часі та ін.).

Інші новини