+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

RAD Studio XE3 вже доступна з Delphi XE3, C++Builder XE3 та FireMonkey FM. ПЛЮС новий HTML5 Builder для ультра-швидкої розробки під Web та Mobile.

Нативні, крос-платформні програми на базі єдиного коду
Забезпечте працездатність ваших Windows-додатків під Mac і на стандартних дисплеях, і на дисплеях Retina, а також відповідність інтерфейсів як класичному стилю, так і стилю “Metro ” на основі єдиного коду. Delphi XE3 та C++Builder XE3 підтримують це автоматично.

Приголомшлива графіка HD/3D
Delphi XE3 та C++Builder XE3 включають найновішу версію платформи FireMonkey – FireMonkey FM2. З FM2 ви зможете створювати програми з приголомшливим інтерфейсом як корпоративний розробник, так і незалежний розробник під Windows 8, Mac OS X Mountain Lion та Mobile (beta) на основі єдиного вихідного коду.

Просунуті можливості роботи з Базами Даних
Нова технологія Visual LiveBindings дозволяє максимально простим способом зв'язати елементи керування інтерфейсу користувача з наборами даних. Тепер з новою Visual LiveBindings RAD Studio XE3 зовсім необов'язково реалізовувати зв'язки за рахунок створення виразів або безпосереднього програмування. Ви можете будь-якої миті згенерувати всю діаграму зв'язків або створити нові в інтерактивному візуальному режимі.
 

Інші новини