+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

RAD Server – новий продукт Embracadero

RAD Server – це сервер RAD додатків, який надає готову «під-ключ» back-end платформу, для створення та розгортання прикладних сервісів, зроблених на Delphi та C++Builder.
За допомогою RAD Server , розробникам більше не потрібно будувати свої власні фонові сервери та служби. Достатньо просто завантажити методи Delphi та/або C++ у RAD Server та опублікувати свій back-end код для доступу з будь-яких клієнтів через керовані кінцеві точки REST/JSON. Вбудовані в RAD Server служби та сервіси інтеграції забезпечують усі найпоширеніші серверні функції та безперешкодний доступ до ключових зовнішніх систем. Все – в єдиному, легкому для застосування та розгортання сервері. програми.

Проміжний шар інтеграції ПЗ
Компоненти інтеграції забезпечують готові «з-коробки» засоби підключення зовнішніх серверів, програм та послуг.

Служби програм
Набір вбудованих служб для підтримки ваших програм. Включає необхідні функції, такі як служба каталогів користувачів та керування користувачами, спливаючі сповіщення, відстеження розташування користувача та вбудований накопичувач даних. >Економте на робочій силі. RAD Server не потребує співробітників IT для розгортання.

Заощаджуйте гроші. Коштує в рази менше, ніж рішення конкурентів. Будьте гнучкими. Розгортайте сервер у себе в компанії або в «хмарах».

Швидко та легко. Просто перенесіть існуючий код на Delphi/C++ із C/S рішень та розгорніть back-end на базі REST/JSON.

Інші новини