+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Pure Storage оголосила про придбання Compuverde – розробника програмного забезпечення для зберігання файлів

Pure Storage оголосила про придбання Compuverde - розробника програмного забезпечення для зберігання файлів

Compuverde - шведський розробник програмного забезпечення для зберігання файлів. Стартап пропонує платформу Compuverde vNAS, яка допомагає компаніям організовувати свої дані про файли та папки так само, як це робиться на споживчих пристроях. Різниця в тому, що рішення здатне обробляти набагато більше інформації, надаючи можливість створювати середовища зберігання із сотнями серверів.

У рамках одного екземпляра Compuverde vNAS можна зберігати від одного терабайта даних до кількох петабайт. У програмі передбачено широкий набір функцій адміністрування, які допомагають організаціям керувати своєю інформацією, включаючи інструменти для захисту від збоїв. Compuverde vNAS може автоматично робити дії, якщо одна з серверів виходить з ладу та дозволяє компаніям виконувати резервне копіювання своїх даних у хмарне сховище.

Pure Storage оголосила про придбання Compuverde, але вартість угоди не називати не стала. Покупець планується інтегрувати технології поглинається стартапу з двома своїми продуктами — системами зберігання даних на основі флеш-пам'яті Flash//X і FlashBlade, що використовуються для зберігання неструктурованих даних, на кшталт відеоконтенту.

Як повідомляє SiliconANGLE, програмне забезпечення є цінним доповненням для Pure Storage, що спеціалізується на постачаннях СХД-обладнання. Можливості файлового зберігання, що їх пропонує Compuverde, допоможуть Pure Storage зробити більш закінченими свої продукти, які в основному призначені для об'єктного зберігання інформації. Таким чином, Pure Storage зможе зміцнити свої позиції на ринку гібридних архітектур.

Інші новини