+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Проводиться бета-тестування нової родини інстансів E2 для Google Compute Engine

Проводиться бета-тестування нового сімейства інстансів E2 для Google Compute Engine

Віртуальні машини загального призначення - це «робочі конячки» для хмарних програм. Нове сімейство E2 для Google Compute Engine дозволяє гнучко керувати ресурсами, що виділяються, забезпечуючи низьку вартість володіння.

На даний момент проводиться бета-тестування E2. Порівняно з віртуальними машинами N1 вони забезпечують такі переваги:

  • Ніжча вартість володіння (на 31% менше, ніж N1) і можливість додатково заощадити при резервуванні ВМ на строк до 3 років;
  • Стабільна продуктивність (немає штучних обмежень при високому навантаженні на процесор);
  • Гнучкість (можливість вибрати для віртуальної машини до 16 віртуальних ЦП та до 128 ГБ пам'яті).

Так само є можливість використовувати спеціалізовані віртуальні машини із «загальним ядром» для мікросервісів (типу f1-micro або g1-small), якщо вам не потрібне повне ядро ​​процесора.

Ключова відмінність E2 у використанні оновлених гіпервізора та планувальника. Google відстежує метрики продуктивності віртуальних машин та оптимізує їх за кількома напрямками. Особливості E2 ​​є такими:

  • Застосування потужних фізичних серверів на базі Intel Xeon та AMD EPYC. На даний момент сервери Google Cloud можуть мати більше 200 апаратних потоків, при цьому E2 доступно до 16 віртуальних ЦП. Це гарантує, що одна віртуальна машина не може спричинити некероване збільшення навантаження.
  • Інтелектуальне розміщення віртуальних машин. Система управління кластерами Borg спостерігає за процесором, оперативною пам'яттю та іншими ресурсами, передбачаючи як нова віртуальна машина працюватиме на сервері, потім він шукає найбільш потрібний для неї фізичний сервер. Це гарантує не тільки оптимальну роботу цієї машини, але й інших процесів на цьому сервері.
  • vCPU реалізовані у вигляді потоків, що запускаються на вимогу (коли це необхідно, призначається доступний фізичний процесор, поки процес не перейде в «сплячий» режим).
  • Зіставлення пам'яті ВМ та фізичної пам'яті реалізується на рівні сторінок. Після першого запиту сторінка залишається закріпленою за ВМ доти, доки вона ВМ не повідомить, що вона більше не потрібна.
  • Швидка міграція з урахуванням продуктивності. Після того як віртуальні машини розміщені на хості, відстежується продуктивність та час очікування, за потреби запускається прозора міграція для перенесення навантаження E2 на інший хост.
  • Новий планувальник гіпервізора, який працює краще, ніж вбудований у Linux за замовчуванням. Він має пріоритет зменшення затримки планування

Новий планувальник забезпечує низьку середню затримку переходу зі сплячого режиму (менше однієї мікросекунди) та надзвичайно швидке перемикання контексту. Це означає, що за винятком навантажень, чутливих до мікросекунд (таких як ігри або білінг), витрати динамічного управління ресурсами незначні.

Все це разом і є технологією динамічного управління ресурсами. Служби Google Search, Ads, Youtube, Maps використовували ранні версії цих технологій та компанія вважає, що клієнти Google Cloud оцінять продуктивність та гнучкість віртуальних машин E2, що дозволить їм оптимізувати робочі процеси.

Наразі віртуальні машини E2 розгорнуті у восьми регіонах: Айова, Південна Кароліна, Орегон, Північна Вірджинія, Бельгія, Нідерланди, Тайвань та Сінгапур. Незабаром будуть додані й інші регіони.

Інші новини

Найкраща ціна