+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Promt випустила реліз флагманського продукту – корпоративного рішення для автоматичного перекладу Promt Translation Server 18.

Promt випустила реліз флагманського продукту – корпоративного рішення для автоматичного перекладу Promt Translation Server 18. Продукт вийшов під слоганом «штучний інтелект у дії», що підкреслює велику кількість «розумних» технологій, що використовуються в програмах Promt 18.

Однією з ключових особливостей оновленої версії стала можливість додавання даних користувача як для перекладу, так і як довідкова інформація. Завдяки новим можливостям Promt Translation Server 18 став багатофункціональною платформою для роботи з текстами та документами різними мовами. Тепер менеджери, інженери, маркетологи, юристи та фінансові фахівці зможуть швидко та зручно вирішувати завдання, пов'язані з різномовною інформацією.

Promt Translation Server 18 перекладає натисканням однієї кнопки, зберігаючи структуру та форматування вихідного файлу А можливість налаштування профілю дозволяє зберігати та звертатися до раніше виконаних перекладів, створювати власні словники, вибирати правила перекладу, завантажувати глосарії та бази Translatiom Memory. В оновленій версії також збільшилась швидкість перекладу.

За даними аналітиків Promt, у корпоративному секторі більше 40% інформації, що направляється на переклад, відноситься до технічної та наукової документації. У зв'язку з цим модулі перекладу Promt Translation Server 18 додатково натреновані на переклад цього типу контенту. Іншим затребуваним напрямком для автоматичного перекладу є переклад ділового листування. На допомогу користувачам у продукт інтегровано виконану професійними перекладачами базу прикладів перекладу з упором на ділову кореспонденцію.

Також внесено суттєві зміни до роботи, що входить до Promt Translation Server 18 клієнтської програми Promt Агент. Promt Агент призначений для перекладу окремих слів та фрагментів текстів у будь-яких додатках, а також для швидкого надсилання на переклад документів та веб-сторінок без додаткових перемикань між екранами. Оновлений Promt Агент дозволяє в режимі реального часу не тільки перекласти або прослухати слова, але й уточнити їхню транскрипцію та граматичну інформацію.

Promt Translation Server перекладає тексти та документи в автономному режимі для 20+ мов та 80+ мовних пар і поставляється у двох основних версіях: Intranet Edition для використання в корпоративній мережі та Developer Edition для інтеграції в корпоративні портали, сайти та програмні продукти.

Також на базі Promt Translation Server 18 існують галузеві рішення для компаній нафтогазового, металургійного, фармацевтичного, банківського та інших секторів.

Інші новини

Найкраща ціна