+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

PROMT оновила сервіс PROMT Online та мобільний додаток Translate

PROMT оновила сервіс PROMT Online та мобільний додаток Translate

PROMT повідомила, що оновила сервіс PROMT Online та мобільний додаток Translate. Головна особливість оновлення – об'єднання можливостей онлайн-сервісу та мобільного додатку в єдину хмарну систему.

За інформацією компанії, після оновлення сервіс автоматичного перекладу PROMT Online став зручнішим – за рахунок покращення інтерфейсу, редизайну всіх розділів та оновлених можливостей. Наприклад, у розділі Перекладач при перекладі окремого слова або тексту в правому полі завжди буде результат машинного перекладу, а словникова довідка та приклади для слів та словосполучень з'являться нижче в полях Словник та Контекстні приклади відповідно. Це допоможе побачити на одному екрані машинний переклад із обраною тематикою – Особисте листування, Гаджети та інших, а також усі варіанти перекладу слів у словнику та приклади вживання у різних контекстах.

Меню розділу Словник розробники PROMT зробили компактнішим, скоротивши видиму кількість перекладів, словосполучень та прикладів. При перекладі окремого слова в оновленій версії PROMT Online користувач побачить лише перші три переклади кожної частини мови. Дізнатися більше варіантів перекладу він може, натиснувши «Показати більше» - результати відобразяться на тій самій сторінці.

Розділ Контексти для знайомства з прикладами слова також оновився. Якщо раніше пошук за прикладами був можливий лише за точним збігом, то тепер при будь-якому запиті сервіс видасть варіанти з максимальним збігом, що зручно при пошуку за довгими словосполученнями або фразою. Наприклад, якщо користувач введе невеликий уривок із пісні, PROMT Online відобразить його з перекладом, а також покаже інші контексти зі схожим набором слів.

Для тих, хто вивчає іноземну мову, особливо корисною стане розділ Форми слова. Тут можна подивитися таблиці дієслівних часів, відмінювання іменників і прикметників для англійської, німецької, французької та іспанської мов. Якщо натиснути будь-яку словоформу, відкриються контекстні приклади з нею.

Важливою особливістю оновлення стало об'єднання можливостей онлайн-сервісу та мобільного додатку до хмарної системи. Так, усі користувачі, які пройшли реєстрацію, можуть переглядати переклади, додані до Обраного, на онлайн-сервісі або через мобільний перекладач.

Додаток Translate для iOS і Android – на червень 2019 року це перекладач текстів 20 мовами, словник з транскрипцією та сучасний розмовник для мандрівників. Додаток дозволяє швидко та точно перекладати слова, фрази і навіть стійкі висловлювання, дивитися приклади вживання слів у різних контекстах та його граматичні форми у словнику. Однією з найзручніших функцій Translate є можливість перекладу скопійованого тексту та відображення перекладу на панелі сповіщень.

Мобільний додаток від компанії PROMT не тільки дозволяє швидко отримати переклад, але й допомагає вивчати іноземну мову. Наприклад, користувач Translate може подивитися транскрипцію слова, прослухати, як воно вимовляється, подивитися його вживання на прикладах із ЗМІ, книг, фільмів та соціальних мереж. Під час вивчення друкованих матеріалів іноземною мовою допоможе функція фотоперекладу.

Ця ж функція фотоперекладу прийде на допомогу користувачеві Translate у закордонній поїздці: він зможе перекладати вивіски, найменування та цінники, а в режимі «Діалог» - спілкуватися з іноземцями їхньою рідною мовою.

Також знадобляться корисні розмовники, що включають набори необхідних фраз для спілкування в екстрених ситуаціях, вирішення питань, пов'язаних із розміщенням у готелі, транспортом, у кафе.

Оновлений сервіс PROMT Online та мобільний додаток Translate допоможуть у роботі, навчанні та закордонній подорожі. Оновлені можливості дозволяють синхронізувати переклади, виконані в додатку з онлайн-сервісом. Технології нейросережевого перекладу, що використовуються в роботі сервісу, дозволяють отримати переклад високої якості. На червень 2019 року скачати програму можна безкоштовно в Google Play і AppStore.

Інші новини

Найкраща ціна