+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

PROMT запускає спеціальну акцію "Інновації в освіті" для навчальних закладів.

У рамках акції з 1 липня по 30 вересня 2011 року навчальні заклади можуть придбати пакет «Навчальний клас PROMT» за спеціальною ціною. У пакет входить комплект програмного забезпечення PROMT для студентів: PROMT NET Professional 9.5 Гігант та Колекція словників PROMT 9.5 Гігант – базовий пакет до 20 ліцензій, а також спеціальне програмне забезпечення для викладача: PROMT Language Service Provider 9.5 ( LSP ) + Колекція словників PROMT 9.5 Гігант – 1 ліцензія.

Програма PROMT NET Professional 9.5 Гігант підтримує 6 мов (англійська, російська, німецька, французька, іспанська, італійська) і має великий спектр можливостей налаштування якості перекладу.

Програма вбудовується в основні офісні програми та дає великі можливості налаштування. У поєднанні з Колекцією словників PROMT 9.5 програма термінологічно точно перекладає спеціалізовані тексти.

Програма PROMT Language Service Provider 9.5 має максимальні можливості налаштування та призначена для викладачів. З її допомогою можна продемонструвати розширену роботу з глосаріями та базами Translation Memory, а також адаптувати налаштування для роботи всього навчального класу.

За допомогою цих програм школярі та студенти зможуть не лише потренуватися у використанні систем машинного перекладу, а й використовувати технологію на практиці: у підготовці статей та доповідей, у здобутті знань за спеціальністю з міжнародних джерел.

Інші новини