+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ПРОМТ оновив Інтранет-перекладач до версії 8.0

Основна мета випуску PROMT Translation Server 8.0 Intranet Edition (PTS 8.0) — надати корпоративним клієнтам доступ до нової технології PROMT 8.0, на основі якої навесні 2007 року випущено нову лінійку desktop-версій систем перекладу PROMT 8.0. Крім того, у PTS 8.0 з'явилася можливість перекладати документи Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007. Додатково зазначимо, що клієнтська частина продукту підтримує Windows Vista і у складі продукту постачаються плагіни для інтеграції функцій перекладу актуальними версіями Internet Explorer 7.0 і FireFox.

Корпоративне рішення PROMT Translation Server 8.0 Intranet Edition ефективно вирішує завдання щодо перекладу інформації в масштабах середніх та великих компаній. PTS 8.0, будучи функціональним клієнт-серверним рішенням, забезпечує переклад як текстових, так і web-сторінок, зберігаючи вихідне розташування тексту та гіперпосилань. Доступ до функцій перекладу забезпечується як усередині локальної мережі, так і з віддалених офісів та філій.

PTS встановлюється на корпоративному сервері і не вимагає додаткової інсталяції клієнтського програмного забезпечення на робочі місця. Це робить PROMT Translation Server 8.0 Intranet Edition ефективним інструментом для роботи в корпоративних мережах. Використання широких можливостей налаштування системи вирішує завдання якісного перекладу спеціалізованих текстів.

ПРОМТ також оновив рішення для розробників - PROMT Translation Server 8.0 Developer Edition. Цей продукт дозволяє інтегрувати можливості PTS 8.0 у корпоративне програмне забезпечення компанії-клієнта. Функції перекладу вбудовуються в існуючу інформаційну систему компанії, що дозволяє найбільш ефективно організовувати документообіг кількома мовами, враховуючи індивідуальні потреби та вже звичну для співробітників модель роботи з інформацією.

«Для багатьох наших корпоративних клієнтів – це довгоочікувана новина. Нова якість перекладу PROMT 8.0 тепер доступна у наших серверних продуктах. Сподіваємося, що нові продукти будуть працювати на благо бізнесу наших клієнтів ще ефективніше», - прокоментував Олександр Андрєєв, директор з маркетингу компанії ПРОМТ.

Інші новини