+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

PROMT Нафта та газ, PROMT Металургія, PROMT Енергетика - нові спеціалізовані рішення компанії PROMT, провідного розробника лінгвістичних IT-рішень для корпорацій та приватних користувачів

На сьогоднішній день рішення PROMT щодо автоматичного перекладу використовують такі гіганти, як «Газпром», «Лукойл» та «Норнікель», а також провідні іноземні компанії. Вивчення досвіду впровадження у цих та інших компаніях дозволило компанії PROMT створити готові продукти, які максимально враховують особливості перекладу документації у конкретній галузі та відповідають вимогам замовників. Для кожного продукту були підготовлені десятки нових словників, що містять від 5 000 до 30 000 термінів кожен. Загальний обсяг спеціальної лексики для одного продукту становить 300-400 000 термінів. Зокрема, до рішення PROMT © Нафта і газ увійшли словники з нафтовидобутку, нафтохімії, транспортування нафти та багато інших. У рішення PROMT © Металургія, серед інших, були включені словники з гірничої справи, екології та геології, металообробки, а в PROMT © Енергетика – за традиційною та альтернативною енергетиці, електротехніці, виробництву енергії і т. д. Не залишилися поза увагою і такі сфери, як фінанси, економіка, питання права, оподаткування. », які дозволяють зберегти стиль та використовувати термінологію документів різного типу – технічної та проектної документації, договорів, інструкцій, наукової та спеціальної літератури тощо.

 
За допомогою нового рішення будь-який співробітник компанії – інженер, менеджер, фінансист, юрист – може легко отримати будь-який документ чи сайт рідною мовою. Можна також отримати довідкову інформацію за всіма словниками, включеними до рішень. При цьому підключається «розумний» пошук – слова та вирази шукатимуться в будь-якій граматичній формі. Доступ до перекладу будь-який співробітник отримує миттєво – через веб-інтерфейс без встановлення програмного забезпечення на кожному робочому місці. Рішенням можна скористатися та віддалено – з будь-якої точки, де є інтернет. Це дозволяє компаніям надавати доступ до рішення не тільки в головному офісі, а й у філіях, а також співробітникам, які перебувають у відрядженні.
 
За бажанням функції перекладу PROMT можна вбудовувати в основні офісні програми та всі популярні браузери. У цьому випадку переклад документів, листування, сайтів відбувається ще швидше і зручніше – без перемикання на вікно програми перекладу. через бюро перекладів чи онлайн-сервіси або просто відкладалася до кращих часів, одразу надходить до фахівця, який працює з нею практично в тому ж темпі, що й з текстами рідною мовою.

>
 
На початку 2012 року з'являться рішення PROMT ще для кількох провідних галузей: банківської сфери, IT та телекомунікацій, держсектору тощо.

 

Інші новини