+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

PROMT аннонсував випуск нової версії мобільного додатку PROMT Offline для Android із підтримкою додаткових мов.

Всі компоненти пакета можна встановлювати окремо, що дозволяє використовувати тільки потрібні функції програми та заощаджувати пам'ять на мобільному пристрої. У додатку доступні як текстове, так і голосове введення інформації.

PROMT Offline це:

  • Повноцінний перекладач текстів: PROMT O ffline перекладає тексти будь-якого обсягу без підключення до інтернету та з високою якістю.
  • Словник: сучасний словник, що пропонує різні варіанти перекладу, а також транскрипцію та озвучку для слів.
  • Розмовник: у додатку зібрані найпопулярніші фрази, які можуть знадобитися за кордоном, всі фрази розбиті на теми щодо ситуацій.
  • Готові налаштування для перекладу на теми: навчання, листування, соціальні мережі та подорожі.
  • Голосовий перекладач: текст не обов'язково вводити з клавіатури, можна скористатися голосовим введенням та прослухати готовий переклад.
  • Історія перекладів: фраза, яка нещодавно виявилася корисною, завжди під рукою (PROMT Offline зберігає 50 останніх перекладів).
  • Миттєвий переклад: досить просто скопіювати текст із смс, листи, документи або книги та PROMT O ffline автоматично переведе його, переклад миттєво з'явиться в полі повідомлень.
  • Нові мови: програма PROMT offline постійно розвивається та поповнюється новими мовними пакетами.
     

Для кого:

Додаток підходить користувачам з будь-яким знанням мови, від нульової до просунутої. Короткий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс не викличе складнощів при освоєнні. Навіть в умовах відсутності мобільного інтернету або дорогого роумінгу користувачі PROMT Offline будуть забезпечені надійним помічником.

Технічні вимоги:

Для коректної роботи пристрою потрібно невеликий об'єм пам'яті від 30 до 250 Мбайт. Об'єм залежить від мови та вибраних компонентів установки. Обов'язковим елементом установки є перекладач, додатково можуть бути встановлені словник та розмовник (ці елементи можуть бути включені до першої установки програми або завантажені пізніше безкоштовно). Підтримується версія Android 2.3 або пізніша.
 

Інші новини

Найкраща ціна