+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Професійні можливості ABBYY FineReader тепер доступні користувачам Mac

Точність розпізнавання в ABBYY FineReader Pro для Mac зросла до 99,8%. З'явилися інструменти обробки зображень, які дозволяють покращити розпізнавання цифрових фотографій. Тепер програма працює з текстами 189 мовами світу, причому може визначати мову автоматично, а технологія ADRT допоможе зберегти структуру паперового документа в електронному вигляді. Додано підтримку нових форматів, серед яких DOCX, ODT, XLSX, PDF/A для довгострокового зберігання, а також формати ePub та fb2 для створення електронних книг. Новий інтерфейс зробить роботу легкою, а підтримка багатоядерних процесорів швидкою.

Ключові можливості ABBYY FineReader Pro для Mac:

Висока якість розпізнавання та підтримка більшості світових мов

Вбудовані технології OCR, використані в новій програмі, забезпечують високу точність розпізнавання друкованих символів. ABBYY FineReader Pro для Mac підтримує 189 мов розпізнавання і тепер включає не тільки основні європейські мови, але і китайську, японську, корейську, тайську, в'єтнамську, арабську та іврит. Програма автоматично визначає мову тексту і коректно розпізнає документи, написані на будь-якій комбінації мов, що підтримуються.

Точне відновлення структури та форматування документа

В ABBYY FineReader Pro для Mac з'явилася унікальна технологія ADRT® (Adaptive Document Recognition Technology), яка аналізує логічну структуру документа та точно відновлює її в електронній копії. Завдяки цій технології програма визначає розташування тексту, тип і розмір шрифту, зображення та інші особливості форматування, а також відтворює структурні елементи: таблиці та діаграми, колонки, заголовки, виноски, колонтитули, номери сторінок. В результаті користувач отримує електронну копію документа, ідентичну оригіналу. користувачеві. Для вивчення можливостей програми не знадобиться багато часу: всі інструменти розташовані настільки зручно, що перетворити документ на формат можна лише парою кліків. При відкритті програми відображається вікно «Завдання», в якому знаходяться найчастіші сценарії роботи. ABBYY FineReader Pro для Mac не обов'язково завжди мати доступ до сканера – можна сфотографувати потрібний документ чи інформацію на цифровий фотоапарат чи камеру мобільного пристрою, а потім просто завантажити фото у програму. Залежно від типу зображення ABBYY FineReader Pro для Mac автоматично застосує необхідні інструменти попередньої обробки, щоб підвищити його якість та покращити результат розпізнавання. А за допомогою редактора зображень можна вручну налаштувати яскравість і контрастність фотографії, виправити перекіс або трапецієподібне спотворення, прибрати цифровий шум та багато іншого.

Можливості для збереження результатів розпізнавання

< У ABBYY FineReader Pro для Mac з'явилося набагато більше форматів збереження результатів. Розпізнаний текст можна зберегти як текстовий документ (DOCX, ODT, RTF), електронну таблицю (XLSX), презентацію (PPTX), файл HTML, електронну книгу (ePub та fb2) і, звичайно, як PDF з можливістю пошуку та PDF/A – формат для довгострокового зберігання. Крім того, отриманий результат можна надіслати з програми безпосередньо до програм Apple Pages, Numbers та інші.

Інші новини