+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Продукти "Лабораторії Касперського" повністю сумісні та готові до випуску Windows 8.

Щоб забезпечити користувачів актуальною інформацією про стан безпеки їхнього комп'ютера під керуванням Windows 8, «Лабораторія Касперського» розробила новий додаток Kaspersky Now. Він призначений спеціально для нового інтерфейсу операційної системи. Kaspersky Now можна завантажити безкоштовно з онлайн-магазину Microsoft Windows Store. Програма працює з останніми версіями рішень «Лабораторії Касперського» для домашніх користувачів – Kaspersky Internet Security та Антивірусом Касперського. .

Програми, створені для нового інтерфейсу Windows 8, мають низку унікальних характеристик безпеки в порівнянні з традиційними програмними продуктами. Кожному додатку присвоюється один із чотирьох статусів – нормальна робота, недійсна ліцензія, програма видозмінена або зазнала несанкціонованого втручання. Останні два статуси можуть вказувати на зараження шкідливою програмою. Однак нові програми не потрібно лікувати – Windows 8 може автоматично встановити нову чисту копію, взявши її зі свого сховища додатків Windows Store. Щоб ця система працювала, антивірусні рішення повинні розрізняти нові та традиційні програми та попереджати систему про кожен випадок зараження, щоб запустити процес перевстановлення відповідної програми. Ця функція реалізована в оновленому Kaspersky Internet Security: продукт може ефективно відслідковувати стан програм, створених для нового інтерфейсу, і виставляти прапорець Tampered зараженим програмам.

Kaspersky Internet Security повністю підтримує ELAM, а також пропонує низку важливих доповнень до цієї функції. Система раннього запуску захисту від шкідливих програм (Early-Launch Anti-Malware, ELAM) – нова концепція захисту всього середовища Windows від шкідливих активностей. Це ще один компонент, доданий до операційної системи Windows. Він забезпечує запуск сертифікованого продукту до старту сторонніх додатків. Разом з компонентом MeasuredBoot, який надає антивірусному рішенню детальну інформацію про всі компоненти Windows, запущені в процесі завантаження, ця нова система дозволяє підвищити рівень безпеки всього середовища Windows. Система ELAM дає можливість ефективно розпізнавати та блокувати складне шкідливе ПЗ – наприклад, руткіти.

Kaspersky Internet Security може не тільки перевіряти цілісність системи та додатків у процесі завантаження, а й лікувати активне зараження. При цьому внутрішнє тестування «Лабораторії Касперського» показало, що при штатному завантаженні драйвер раннього запуску має мінімальний вплив на продуктивність системи та час завантаження, збільшуючи його лише на кілька мілісекунд.

Інші новини

Найкраща ціна