+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

PRIMEFLEX для Microsoft Azure Stack – Fujitsu випустила інтегровану систему для Microsoft Azure Stack

PRIMEFLEX для Microsoft Azure Stack - Fujitsu випустила інтегровану систему для Microsoft Azure Stack

Fujitsu повідомила, що за допомогою інтегрованої системи PRIMEFLEX для Microsoft Azure Stack її клієнти можуть відкрити для себе всі переваги хмарних обчислень - гнучкість, ще більш повний контроль витрат і швидкий темп інновацій, - навіть при обробці локальних робочих навантажень. Система вже доступна для замовлення та допомагає підприємствам легко створювати стійкі до збоїв та гнучкі гібридні середовища для ефективного управління своїми основними системами.

Організації постійно знаходяться в пошуку сучасних і кращих способів гарантувати, що їх ІТ-інфраструктури впораються з підтримкою вимог і завдань, що з'являються. Контроль даних, забезпечення безпеки, дотримання вимог законодавства, управління продуктивністю постійно підвищують рівень складності, так само як і необхідність підтримки сучасних інструментів розробки додатків. Тепер за допомогою системи Fujitsu PRIMEFLEX компанії зможуть скористатися всіма перевагами публічних хмарних сервісів, тоді як критично важливі для бізнесу системи залишаться безпосередньо на підприємстві.

Великий досвід Fujitsu в галузі інтеграції і управління складними гібридними ІТ-середовищами підтверджено статусом Глобального системного інтегратора сервісів Azure. Fujitsu ще більше розширює своє портфоліо рішень на базі сервісів Azure з випуском інтегрованої системи PRIMEFLEX для Microsoft Azure Stack, яка пропонує повністю протестований і готовий до експлуатації комплекс, що складається з серверів, систем зберігання даних, мережевих компонентів та програмного забезпечення, необхідний для легкого розгортання сервісів Azure у локальних ЦОД.

Система PRIMEFLEX для Microsoft Azure Stack створена на базі високопродуктивного та енергоефективного сервера Fujitsu PRIMERGY, оптимізованого для кластерних середовищ Microsoft Hyper-V. Поряд із забезпеченням високої продуктивності при віртуалізації, сервери PRIMERGY допомагають знизити сукупну вартість володіння за рахунок зменшеного споживання енергії та тепловіддачі.

Fujitsu пропонує гнучкі варіанти ліцензування продуктів Microsoft для хмарних сервісів, включаючи можливість оплати за фактом використання, так і річну підписку, що забезпечує узгоджене надання сервісів як безпосередньо на підприємстві, так і в публічних хмарних середовищах. Різні пропоновані опції включають проміжне програмне забезпечення, сумісне з Microsoft Azure, інтеграцію локальних рішень для резервного копіювання даних із системами ETERNUS CS і керовані гібридні та хостинг-сервіси для Azure.

Інші новини