+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Наближається випуск нової версії ABBYY PDF Transformer

ABBYY PDF Transformer+ випускається у вигляді версії для ПК під платформу Windows. Варіанти поставки: коробка, версія для скачування, ліцензії для використання в організаціях типу Per Seat

Що нового в ABBYY PDF Transformer+?

Новий інтерфейс. Інтерфейс ABBYY PDF Transformer+ об'єднує всі необхідні команди для роботи з PDF-файлами на єдиній панелі інструментів у головному вікні програми. Угруповання основних функцій у загальні блоки та широкі навігаційні можливості дозволяють спростити роботу з багатосторінковими PDF-документами з різноманітним вмістом та швидко знайти необхідний інструмент для вирішення поставлених завдань.

Нові можливості для внесення незначних змін до PDF- файли. ABBYY PDF Transformer+ дозволяє вносити зміни безпосередньо до PDF-файлів. Щоб, наприклад, виправити помилку або замінити цифру, більше не потрібно перетворювати весь PDF-документ в офісний формат.

Нові можливості програми:

Внесення незначних змін до PDF-файлів:

  • заміна/видалення букв або цифр у межах текстового рядка,
  • додавання та видалення тексту та зображень,
  • операції зі сторінками – вставка, видалення, переміщення або додавання порожніх сторінок у будь-якому місці документа, створення нових PDF-документів з вибраних сторінок

Додати коментарі та анотації, що дозволяють розгортати обговорення всередині документа та надавати їм статуси.

Копіювання тексту та зображень з будь-якого типу PDF, включаючи відскановані, для вставки в інші програми.

Пошук за основним текстом, коментарями або метаданими.

Додаткові можливості для створення PDF-документів. В ABBYY PDF Transformer+ додано інтерфейс сканування та додаткові налаштування, які дозволять покращити якість зображення, зменшити розмір відсканованого файлу та автоматично перетворити отримані зображення на PDF-файли з можливістю пошуку. Програма тепер підтримує створення PDF із найбільш популярних форматів зображень, включаючи JPEG, JPEG2000, JBIG2, PNG, GIF та TIFF.

Нові формати збереження файлів. ABBYY PDF Transformer+ дозволяє перетворювати PDF-файли на популярні формати електронних книг – EPUB та FB2. Тепер ви можете читати книги на планшетах або інших портативних пристроях. У програму також додано можливість перетворювати PDF у формати Apache OpenOffice (ODT) зі збереженням вихідної структури документа та форматування.

Цифровий підпис. Якщо у вас є сертифікат ключа електронного підпису, ви можете забезпечити додатковий рівень захисту, додавши цифровий підпис до PDF-документу.

Інші новини