+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Прев'ю Office 2010 та анонс Office Web

Корпорація Microsoft випустила попередню технічну версію Microsoft Office 2010. Вона була представлена ​​на конференції Worldwide Partner Conference у Новому Орлеані. Технічною версією називають важливий етап розробки програмного забезпечення на шляху реалізації RTM-версії, готової до продажу. На торрентах технічна версія пакету з'явилася близько трьох місяців тому. Ключові нововведення: можливість роботи з будь-якого комп'ютера, на якому є доступ до Інтернету; спільна робота над документами; вбудовані можливості редагування зображень та відео.

Для кожної програми Microsoft Office 2010 створено нове меню для роботи з файлами, яке відкриває доступ до поточних документів, дозволяє їх друкувати та змінювати налаштування приватності. Стрічкове меню (Ribbon), що дебютувало в Office 2007, тепер використовується у всіх програмах, включаючи Outlook. У Microsoft Word покращено функцію роботи з буфером обміну. Тепер перед тим, як вставити дані, користувач може подивитися, як це виглядатиме в документі. Є можливість вставки простого тексту, форматованого тексту та складного контенту (текст із зображенням). З'явилися вбудовані можливості редагування зображень - фільтри чіткості, розмиття; можна змінити контраст та колірну гаму, виконати кадрування, видалити фон та накласти ефекти. З'явилися нові текстові ефекти (обсяг, ореол, відбиток, тінь). Спеціальний інструмент дозволяє робити скріншоти та вставляти їх безпосередньо в документ.

В Outlook значно перероблено відображення листування (threaded messages, а-ля Gmail). Спеціальна команда дозволяє вичистити листування, вилучивши фрагменти текстів, що повторюються. З'явилася функція Quick Steps, яка дозволяє застосувати будь-яку дію до листа. Елементи меню Quick Steps можна редагувати або додавати свої.

 
У Microsoft Excel з'явилася функція Sparklines (невеликі графіки, які можна вставити в одну комірку). PowerPoint додає вбудовані можливості для редагування відео - додавання переходів, обрізка, компресія; з'явилися панель кнопок перемотування та відтворення, можливість вставляти відео з YouTube (за допомогою копіювання стандартного коду з веб-сайту). Поліпшено взаємодію з Microsoft Office Communications Server 2007 R2 та Microsoft Office Communicator 2007 R2. Web). Вони запускатимуться всередині веб-браузера. Відмінною рисою додатків Office Web від повноцінної настільної версії офісу є те, що вони запропонують лише базову функціональність. Компанія представила ці програми на конференції, проте технічна версія онлайнового пакету поки що не готова. Як заявили в Microsoft, вона з'явиться в серпні 2009 р.

Програми Microsoft Office Web - по суті альтернатива Google Apps - стануть доступними в 1-й половині 2010 р., як і настільна версія Microsoft Office 2010. Отримати доступ і працювати з Office Web можна безкоштовно за допомогою облікового запису Windows Live. Доступ до Office Web також отримають бізнес-клієнти. Працювати у програмах Office Web можна буде кооперативно. Кількість версій Office 2010 буде скорочено з восьми до п'яти. Кожна з них буде включати більше програм і можливостей, ніж раніше. Нарешті, вперше Office буде випущений не лише у 32-, а й у 64-бітній версії.

Інші новини

Найкраща ціна