+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Наведено прев'ю трьох нових функцій Adobe Photoshop CC

Adobe повідомили, що нові можливості дозволять автоматично налаштовувати роздільну здатність 3D-об'єктів, а також швидко і без втрати якості конвертувати зображення та додавати рельєфне текстурування. Adobe також додали можливість простого редагування текстур, отриманих методом 3D-сканування через Photoshop.

Нові можливості:

  • 3D Mesh Simplification < /strong>дозволяє швидко обробляти, друкувати, а також розширює можливості спільного використання 3D-моделей. Багато 3D-моделей мають велику кількість полігонів, які визначають модель у деталях, забезпечуючи надто високу роздільну здатність, яка уповільнює процес 3D-друку та передачі файлів. Нова функція 3D Mesh Simplification дозволяє швидко зменшувати кількість полігонів для того, щоб прискорити обробку та зробити об'єкт доступним для перегляду незалежно від пристрої.
  • Функція 3D Bump Maps дозволяє створювати рельєфні текстури з будь-якої фотографії та налаштовувати їх висоту, глибину та інші параметри.
  • Третя функція допомагає редагувати кольори після 3D-сканування, оскільки в більшості випадків дані збираються таким чином, що кольори не можна змінювати засобами Photoshop. За допомогою цієї функції можна також редагувати кольори створених рельєфних структур.

Інші новини