+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Представлено нову лінійку продуктів Visual Studio 2015

Microsoft об'єднує Visual Studio Premium і Visual Studio Ultimate в одну пропозицію під назвою Visual Studio Enterprise with MSDN. з інноваціями, включеними до релізу 2015. Версія Visual Studio Community 2015 є безкоштовною повнофункціональною IDE для створення настільних, мобільних та веб-додатків для пристроїв з Windows, iOS та Android, що взаємодіє з хмарними сервісами. для невеликих компаній, стартапів, студентів та розробників вільного ПЗ, що створюють не корпоративні програми, її характеристиками є уніфікована розробка клієнтських та серверних додатків, кроссплатформенна мобільна розробка, розширюваність, просунуті способи кодування та функції продуктивної роботи.

Visual Studio Professional 2015 with MSDN є повним комплектом програмного забезпечення, інструментів та сервісів для побудови корпоративних додатків з функціями продуктивної індивідуальної та групової роботи. Ця версія адресована професійним розробникам, зацікавленим у продуктивному персональному та колективному процесі при створенні не надто відповідальних додатків. Її особливостями є відсутність обмежень на використання, просунуті функції індивідуальної та групової ефективної роботи.

Visual Studio Enterprise 2015 with MSDN є всеосяжним рішенням для колективної розробки корпоративних додатків за високих вимог до масштабованості та якості ПЗ. Ця версія використовує всі можливості корпоративної платформи Microsoft. Вона адресована підприємствам, незалежним виробникам ПЗ (ISV) та системним інтеграторам, які працюють з підприємствами. Продукт підтримує тестування, включаючи ручне тестування, Smart Unit Tests, навантажувальні тести, функцію Lab Management тощо. Він також підтримує роботу з великими та складними кодовими базами з використанням таких функцій, як CodeMap, клонування коду, пошук коду, Intellitrace тощо. підтримує розвинені можливості DevOps в управлінні релізами та Intellitrace у налагодженні програмного забезпечення для продуктивного середовища.

Головна мета Visual Studio Enterprise 2015 полягає, по суті, у тому, щоб посилити навички корпоративного використання DevOps.

Інші новини