+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Користувачі Windows 10 отримають браузер Edge на базі Chromium автоматично через Центр оновлення Windows

Користувачі Windows 10 отримають браузер Edge на базі Chromium автоматично через Windows Update

Microsoft призначила вихід свого нового браузера Edge на базі двигуна Chromium на 15 січня 2020 року. На початку листопада представники компанії повідомляли, що відразу після релізу новий Edge поетапно почне вбудовуватися в Windows 10. Цього тижня Microsoft детальніше розповіла про те, як проходитиме інтеграція нового браузера з Windows 10.

У майбутньому релізи Edge на базі Chromium не будуть пов'язані з виходом нових версій Windows. Користувачі Windows 10 (1709) та новіших версій отримають браузер автоматично через «Центр оновлення Windows».

«Наступна версія Microsoft Edge відрізняється більш частими та гнучкими оновленнями. Оскільки релізи браузера не пов'язані з випусками основних версій Windows, операційну систему будуть внесено зміни, щоб Microsoft Edge легко вписався у Windows», - повідомляє Microsoft.

Після встановлення Edge та відповідних оновлень для Windows 10 всі елементи меню браузера (шпильки, плитки та ярлики) будуть переведені зі старої версії Edge на нову. Корпоративним користувачам, які бажають запобігти автоматичній міграції, щоб уникнути проблем із сумісністю, Microsoft надасть інструмент Blocker Toolkit. Інструмент також можна використовувати в домашніх версіях Windows 10, але робити це можуть лише адміністратори. Blocker Toolkit не блокує ручне встановлення нового Edge.

Інші новини

Найкраща ціна