+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Користувачі отримали можливість отримувати кешбек у Google Play

Користувачі отримали можливість отримувати кешбек у Google Play

У магазині Google Play в Південній Кореї користувачі отримали можливість отримувати винагороди за покупки всередині Android-додатків.

У рамках програми лояльності користувачі зможуть отримувати очки — так звані Google Play Points, які потім можна витрачати на покупки всередині програм та ігор, а також на поповнення облікового запису Google Play.

Кешбек-сервіс включає п'ять рівнів: бронзовий, срібний, золотий, платиновий та діамантовий. Найнижчий серед них — бронзовий — припускає, що користувачі можуть отримувати один бал Google Play Points за кожні 1000 геть, витрачені на придбання передплат і різних віртуальних предметів у додатках з каталогу Google Play.

Тим, хто знаходиться на срібному рівні, належить 1,1 очка за покупки на 1000 вон і 6 балів за витрати в 5000 вон. Користувачі, що перейшли на золотий, платиновий і діамантовий рівні, можуть розраховувати на бонус у розмірі до 2-х очок за кожні витрачені 1000 он. У міру підвищення рівня в програмі лояльності власники смартфонів, планшетів та інших пристроїв отримують більше винагород та привілеїв.

Як пише видання ZDNet з посиланням на повідомлення Google, якщо користувач витратив 100 Google Play Points на купівлю віртуальних предметів, то розробник цієї програми отримує 70% виручки.

Щоб взяти участь у програмі лояльності, у програмах потрібно натиснути кнопку My Play Point. Компанія Google збирається щотижня проводити рекламні акції, щоб користувачі могли отримувати більше очок у певних програмах.

До 23 квітня 2019 року програма Google Play Points доступна тільки жителям Японії та Південної Кореї — країн, в яких дуже популярні покупки всередині мобільних додатків і модель pay-to-play, при якій для доступу до гри необхідно набувати щомісячну підписку. У майбутньому сервіс Google Play Points буде запущений на інших ринках

Інші новини