+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Підтримка Flash Player у Edge, Edge на базі Chromium та Internet Explorer буде відключена

Підтримку Flash Player в Edge, Edge на базі Chromium та Internet Explorer буде вимкнено

До кінця 2020 року підтримка Flash Player в оригінальному Edge, Edge на базі Chromium та Internet Explorer буде відключена.

Хоча Adobe офіційно припинить підтримку Flash Player у грудні 2020 року, розробники браузерів вже давно почали відмовлятися від цієї технології. Оскільки Microsoft в даний час зайнята створенням нового браузера, компанія вирішила освіжити інформацію про те, як і коли вона планує позбутися від Flash Player в оригінальній версії EdgeHTML, новому Edge на базі Chromium та Internet Explorer.

Як пояснює Microsoft, Edge на базі Chromium йтиме в ногу з рештою Chromium-браузерів, тому підтримка в ньому Flash Player припиниться тоді, коли від неї відмовиться Google Chrome.

Процес відмови від Flash Player буде проходити поетапно. Для початку плеєр буде відключений за замовчуванням, і користувачеві потрібно буде вмикати його вручну для кожного сайту. Потім наступного року Flash Player буде видалено повністю. Однак, перш ніж це станеться, системним адміністраторам та IT-фахівцям будуть доступні групові політики, які дозволяють змінювати активність Flash Player.

Щодо оригінальної версії Edge та Internet Explorer 11, то до 2020 року жодних змін не передбачається. Тобто, для того, щоб відключити Flash Player за замовчуванням, жодних оновлень користувачам встановлювати не доведеться. Єдине оновлення, покликане відключити плеєр, вийде лише у грудні 2020 року.

Інші новини