+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Платформа Synology DiskStation Manager отримала набір нових функцій

Платформа Synology DiskStation Manager отримала набір нових функцій

Synology Inc. випустила оновлення DiskStation Manager (DSM) 6.2.2, в якому реалізовано набір нових функцій, що не тільки підвищують зручність роботи користувачів, але також збільшують продуктивність системи.

До ключових особливостей нової версії відносяться оптимізація системи, інтелектуальне оновлення, контекстні рекомендації для швидкого вирішення проблем та пакет програм Migration Assistant Beta. Оптимізація системи має на увазі деталізовані налаштування, які забезпечують стабільну продуктивність у виробничих середовищах, які тепер доступні в Snapshot Replication, диспетчері iSCSI та Synology High Availability.

Інтелектуальне оновлення дозволяє мінімізувати переривання в роботі системи. Ця функція визначає, чи потрібне оновлення системі, та встановлює або пропускає його залежно від працюючих у системі служб, щоб забезпечити максимальний час безвідмовної роботи. Контекстні рекомендації для швидкого вирішення проблем дозволяють знизити рівень помилок, пов'язаних з людським фактором, а також надавати необхідну підтримку користувачам з різних аспектів управління сховищем та запобігання потенційним проблемам.

Новий пакет Migration Assistant Beta дозволяє виконувати міграцію всієї системи, включаючи томи, LUN та конфігурації, зводячи при цьому до мінімуму простої в роботі існуючих служб та користувачів під час оновлення обладнання.

DSM 6.2 та список пакетів для резервного копіювання, керування файлами та їх синхронізації, High Availability, відеоспостереження, централізованого керування, а також багато іншого отримуватимуть оновлення безпеки та важливі виправлення до червня 2023 р. Довгострокова підтримка дозволить компаніям підтримувати стабільне виробниче середовище протягом тривалого часу та планувати розгортання наступної основної версії у належні терміни.

Інші новини

Найкраща ціна