+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Платформа Microsoft Azure стала доступною в нових регіонах із хмарними центрами обробки даних

Платформа Microsoft Azure стала доступною в нових регіонах з хмарними центрами обробки даних

Microsoft оголосила, що платформа Microsoft Azure стала доступною в нових регіонах із хмарними центрами обробки даних у Норвегії. Microsoft стала першим глобальним постачальником хмарних послуг, що надає служби корпоративного рівня в цій країні. Появою цих нових регіонів Microsoft інвестує у розширення обчислювальних технологій інтелектуальної хмари та інтелектуального кордону, а також у цифрову трансформацію в комерційних та державних секторах.

DNB, Equinor, Lånekassen і Posten — це лише кілька клієнтів і партнерів, які використовують хмарні служби Microsoft для прискорення впровадження інновацій та збільшення обчислювальних ресурсів. Завдяки новій пропозиції Microsoft Azure норвезькі компанії та організації отримують масштабовані, високодоступні та стійкі до відмови хмарні служби, які забезпечують дотримання вимог до зберігання даних, безпеки та відповідності стандартам.

Президент корпорації Бред Сміт (Brad Smith) нещодавно відвідав Норвегію, щоб відсвяткувати цю подію. Він наголосив, що довіра клієнтів є вирішальною не тільки при впровадженні інновацій, а й при забезпеченні безпеки.

Прискорення цифрової трансформації в Норвегії

У рамках зобов'язань щодо розширення продуктів та послуг, Microsoft враховує попит на локально надані хмарні служби та можливість цифрової трансформації на ринку. Azure дозволяє клієнтам та партнерам інтенсивніше використовувати загальнодоступні хмарні служби, щоб прискорити окупність інвестицій у приватні та гібридні хмарні рішення. Тепер норвезькі організації можуть використовувати ці переваги для подальшого впровадження інновацій та створення цифрового бізнесу у потрібному масштабі. Нижче наведено деякі клієнти та партнери, які використовують Microsoft Azure в Норвегії.

Банківська система Норвегії відрізняється швидким впровадженням технологій та цифровою трансформацією ресурсів, за допомогою яких створюються найкращі продукти для клієнтів. DNB Group — це найбільша в Норвегії компанія з надання фінансових послуг, яка є провідним оператором у кількох галузях. Її стратегічна програма охоплює як місцевий, і міжнародний ринки. За допомогою Microsoft Azure DNB може виконати міграцію у хмару відповідно до стандартів обробки даних у Норвегії. Це допоможе компанії провести модернізацію, підвищити ефективність та надати клієнтам найкращі можливості для роботи.

"Можливість зберігання даних стала вирішальним фактором при виборі регіонів із центрами обробки даних Майкрософт. Зараз ми з нетерпінням чекаємо на можливість використовувати хмару для модернізації, підвищення ефективності та забезпечення гнучкості. Так наші клієнти зможуть скористатися всіма перевагами повною мірою", — Альф Оттерстад (Alf Otterstad), виконавчий віце-президент, ІТ-відділ у DNB.

Equinor — міжнародна енергетична компанія, яка видобуває нафту, газ, сонячну енергію та енергію вітру у більш ніж 30 країнах по всьому світу. Компанія обрала Microsoft Azure, щоб розпочати цифрову трансформацію в рамках семирічної угоди про використання та розробку. Завдяки цьому стратегічному партнерству, заснованому на хмарних інноваціях, та переміщенню всього системного портфеля в Azure компанія Equinor розраховує зробити виробництво економічним, безпечним та надійним. Компанія планує використовувати різні хмарні служби, такі як служби машинного навчання та розширеної аналітики, для підвищення продуктивності, зниження витрат та забезпечення захисту. Покладаючись на партнерство з корпорацією Майкрософт та можливості Azure, компанія Equinor планує стати галузевим лідером, трансформуючи енергетичну промисловість та стимулюючи використання відновлюваних джерел.

"Компанія Equinor прагне стати світовим лідером, який реалізує цифрову трансформацію галузі. Ми вже давно займаємося розвитком інновацій та технологій. Стратегічне партнерство з використанням хмарних служб передбачає розробку інноваційної робочої області для вирішення ІТ-задач, розширених платформ для бізнес- додатків та рішень змішаної реальності", — каже Осхілл Ханне Ларсен (Åshild Hanne Larsen), ІТ-директор та перший віце-президент, ІТ-відділ Equinor.

Lånekassen — норвезький державний фонд освітнього кредитування, що налічує понад 1,1 млн клієнтів, серед яких колишні та нинішні учні. Після переходу в Azure організація планує розробляти інноваційні рішення для надання послуг громадянам на основі когнітивних та аналітичних технологій. Мета фонду Lånekassen - зробити освіту доступною і навчити робочу силу в Норвегії необхідним навичкам. Організація прагне розширити можливості фінансування учнів, підтримуючи та підвищуючи і без того високий рівень автоматизованого обслуговування клієнтів та процесу подання заявок.

"Для нас у Lånekassen важливо те, як можна використовувати нові технології для надання якісних послуг нашим учням та більш ефективно керувати схемами освітнього фінансування. Перенісши наші основні рішення у хмару, ми матимемо ширші можливості для інновацій. Ми вже досягли успіхів у використанні машинного навчання і зараз сподіваємося оптимізувати наші операції", — Ніна Шанке Фуннемарк (Nina Schanke Funnemark), генеральний директор Lånekassen

Компанія Posten Norge AS вирішила використовувати платформу Microsoft Azure, щоб відповідати постійно змінним вимогам ринку, модернізуючи деякі свої програми та створюючи нові служби для клієнтів та партнерів. Реалізуючи інноваційну систему логістики, компанія Posten надасть своїм співробітникам нові набори цифрових інструментів, що дозволяють оптимізувати взаємодію з клієнтами.

"Цілі та завдання Posten спрямовані на те, щоб зробити повсякденне життя простіше, а світ—ближчий. Виходячи з цього, ми прагнемо підвищити торговельний оборот і спростити комунікації між людьми та цілими підприємствами в північному регіоні. Ми сподіваємося, що відкриття центрів обробки даних у Норвегії допоможе нам прискорити реалізацію та просування нашої стратегії", — Арне Ерік Бернтзен (Arne Erik Berntzen), ІТ-директор Posten AS.

Надання комплексних хмарних послуг у Норвегії

Нові регіони в Норвегії, в яких доступна хмара, з'єднані з іншими 54 регіонами Майкрософт за допомогою нашої глобальної мережі — однієї з найбільших та інноваційних мереж на планеті. Ця мережа створена з використанням наземних та підводних оптоволоконних кабельних систем довжиною більше 209 000 км для надання послуг нашим клієнтам. Тепер організації та громадяни Норвегії можуть користуватися перевагами локальної хмари завдяки трансатлантичному кабелю Marea від Майкрософт, який перетинає океан.

У 2020 році компанія планує забезпечити доступність хмари в нових регіонах Норвегії. При цьому буде реалізована підтримка Office 365, одного з провідних у світі хмарних рішень щодо підвищення продуктивності, а також Dynamics 365 та Power Platform, інноваційних інтелектуальних бізнес-додатків та засобів.

Інші новини