+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Платформа для виявлення кіберзагроз Claroty використовує сервіси виявлення кіберзагроз від Rockwell Automation

Платформа для виявлення кіберзагроз Claroty використовує сервіси виявлення кіберзагроз від Rockwell Automation

Rockwell Automation розширила спектр послуг у всьому світі, щоб ще більше компаній могли почуватися захищеними від численних промислових кіберзагроз.

Більше половини респондентів опитування LNS Research повідомили, що на їхніх промислових підприємствах відбувалися інциденти кібербезпеки. Для того щоб запобігати таким подіям і боротися з загрозами, що викликають їх, промислові компанії з усього світу тепер можуть управляти ризиками на виробництві за допомогою сервісів з виявлення кіберзагроз від Rockwell Automation, що надаються на платформі Claroty.

«Що найбільше нас лякає у кіберзагрозах? — Все те, чого ми про них не знаємо: які методи вони використовують, який напрямок атаки обирають, на які вразливості націлюються, - Зазначає менеджер з послуг кібербезпеки, Rockwell Automation. — Наші послуги з виявлення кіберзагроз поєднують глибинне розуміння промислової автоматизації з перевіреними рішеннями для візуального контролю виробничих мереж від компанії Claroty. Завдяки цим сервісам компанії можуть бути впевнені, що від непередбачених загроз захищені не лише їхні виробничі потужності, а й усі ланцюги постачання».

Послуги з виявлення кіберзагроз допоможуть забезпечити безпеку об'єднаного виробництва у трьох ключових областях.

Ідентифікація та захист: ідентифікація всіх мережних пристроїв управління на підприємстві необхідна, щоб компанії знали, що саме необхідно захищати.

Виявлення: моніторинг мереж та виявлення відомих загроз, а також аномального трафіку чи поведінки, що не менш важливо для попередження компаній про інцидент безпеки перед тим, як він станеться.

Реагування та відновлення: розробка планів щодо стримування та запобігання загрозам, а також відновлення після атак вкрай важлива для забезпечення безперебійного виробництва або швидкого повернення в належний експлуатаційний стан.

Компанії, які вже користуються послугами з виявлення кіберзагроз, відзначають низку переваг для систем управління. Наприклад, зібрані з обладнання дані дозволяють виявляти ризики, пов'язані зі застарілими технологіями, не оновленим програмним забезпеченням та нестачею запасних частин.

Платформа для виявлення кіберзагроз Claroty проводить інвентаризацію мережевої інфраструктури на підприємстві замовника, контролює трафік між пристроями та аналізує канали зв'язку на найглибшому рівні. Інформація про виявлені аномалії передається персоналу, який відповідає за інформаційну безпека систем управління виробництвом, забезпечуючи надійну базу для ухвалення необхідних рішень.

«Платформа Claroty, яка використовується при наданні послуг з виявлення кіберзагроз, дозволяє компаніям прискорити їхній шлях до об'єднаного цифрового виробництва, — сказав генеральний директор компанії Claroty. — Найважливіше те, що ця платформа допомагає виявляти та швидко реагувати на погрози, що долають захисні бар'єри. Крім того, вона допомагає компаніям побачити свій виробничий процес у всіх подробицях та забезпечити його безперебійну роботу».

Інші новини