+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Pinnacle Studio 23 - Corel випустив нову версію професійного відеоредактора

Pinnacle Studio 23 - Corel випустив нову версію професійного відеоредактора

Pinnacle Studio 23 – це надійність, контроль та точність, необхідні для редагування відео на професійному рівні. Сучасне універсальне рішення пропонує оптимізований процес точного редагування відео.

Pinnacle Studio 23 містить все необхідне для редагування відео на професійному рівні. Інтуїтивні елементи керування, що відрізняються підвищеною точністю, дозволяють легко перетягувати медіафайли на монтажну лінійку, виконувати завдання кадрування, обрізки та повороту, а також кастомізувати відео при редагуванні на тимчасовій шкалі з шістьма доріжками. Почніть з режиму розкадрування, щоб наочно уявити, як розгортатиметься сюжет, а потім приступайте до редагування на часовій шкалі, щоб конкретизувати ваш план та остаточно оформити фільм. У програмі реалізована можливість додавання ефектів та виконання корекції кольору в процесі редагування. Зручна функція сортування медіа-файлів за кошиками проектів допоможе ефективно організувати ваші проекти. Дводисплейна конфігурація сприяє безперебійному виробничому процесу, а засоби налаштування робочого простору дозволяють забезпечити зручний доступ до потрібних інструментів та матеріалів.

У чому переваги Pinnacle Studio?
1. Сучасні інструменти відеоредагування
У пакеті представлені потужні засоби редагування 4K/HD відео на необмеженій кількості доріжок.
Безпрецедентний обсяг ефектів, інструментів та функцій, представлених у пакеті, допоможе вам повністю розкрити ваш творчий потенціал.
 
2. Потужні інструменти професійного рівня
Відеоредактор оснащений інструментами професійного рівня, такими як відео-маски, засоби післявиробничої обробки, мультикамерний редактор, ефекти хромакей та ін.
 
3. Інтуїтивні елементи управління
Оптимізація процесу редагування досягається за рахунок кастомізації робочого простору та використання
інтуїтивних інструментів. Ключові кадри дозволяють налаштовувати кожну деталь відео.

4. Безмежні можливості для творчості
Повний набір інструментів як базової корекції, так і професійного доопрацювання, а також понад 2000 високоякісних ефектів та фільтрів надасть вашому натхненню потужного імпульсу.
 
5. Професійний рівень
Наш точний, потужний та інтуїтивно зрозумілий відеоредактор поширюється не підпискою і стоїть в одному ряду з додатками професійного рівня практично за всіма параметрами, за винятком цінової категорії.

Нові функції Pinnacle Studio Ultimate 23

НОВІ креативні ефекти! Фільтри, ефекти та багато іншого.

Pinnacle Studio 23 Ultimate оснащений потужними високоякісними інструментами, розробленими для професійного редагування відео в HD та 4K. Нові відео-маски відкривають широкі творчі можливості: з їх допомогою можна легко комбінувати відеоматеріали з текстом або формами методом нашарування, модифікувати або видаляти елементи на відео, створювати текстові маски і т.д. Програма містить точні інструменти редагування та повний набір засобів для роботи з ключовими кадрами. Інструменти професійного рівня дозволяють швидко усунути недоліки, додати художні ефекти та створити потрібний настрій. Засоби поствиробничої обробки спрямовані на трансформацію знятих матеріалів на барвисті кінофільми. Pinnacle Studio 23 Ultimate – це повна творча свобода та невичерпні можливості кастомізації.

Удосконалено! Редагування у форматі тимчасової шкали на необмеженій кількості доріжок.

Відеоредактор Pinnacle Studio 23 Ultimate – це повний набір необхідних інструментів та найвищий рівень точності та контролю. Тимчасова шкала підтримує функцію перетягування та містить повний комплект гнучких інструментів для роботи з ключовими кадрами. Елементи управління прозорістю допоможуть вам у створенні власних ефектів плавної появи та зникнення, а нові відео-маски дозволять скористатися унікальними засобами для роботи із шарами. Нова функція вкладення спрямована на підвищення ефективності роботи: з її допомогою можна легко згрупувати кліпи і таким чином візуально розвантажити тимчасову шкалу. Для перегляду окремих елементів групу кліпів можна розгорнути подвійним клацанням. Можливість редагування матеріалів на необмежену кількість доріжок забезпечує високий рівень точності. Також у програмі представлені засоби налаштування робочого простору та клавіш швидкого виклику. Pinnacle Studio відповідає принципам професійного редагування та дає можливість модифікувати проекти відповідно до ваших уподобань.

НОВІ першокласні ефекти вразять ваших глядачів.

Більше 2000 високоякісних ефектів, а також різноманітні інструменти професійного рівня, представлені у Pinnacle Studio 23 Ultimate, відкривають безмежні можливості для творчості. Потужні професійні відеоефекти дозволять вам легко скоригувати поширені помилки, усунути ефект тремтіння камери з відзнятого відеоматеріалу і навіть перетворити похмурий день на сонячний. Тепер інструменти післявиробничої обробки дозволяють не тільки покращити якість зображення, налаштувати колірний баланс і створити потрібний настрій, але й пропонують опцію копіювання та вставки атрибутів кольорів з кліпу в кліп. Інструмент селективного кольору дозволяє підкреслити єдиний колір і сконцентрувати увагу на важливому об'єкті. Надійні, точні та слухняні інструменти допоможуть вам досягти поставленої мети та піднімуть ваші відео на якісно новий рівень.

ПОЛІКШЕНО! Повний контроль при роботі з 360° відео!

У Pinnacle Studio 23 Ultimate ви знайдете все необхідне для редагування відеоматеріалів у форматі 360 °. Ви можете додавати титри, кадрувати відео та навіть переглядати зняті 360° матеріали ще до початку роботи над проектом. Представлену в Pinnacle Studio 23 нову функцію стоп-кадра можна застосовувати до 360 ° відео для припинення відео в процесі роботи. Відео можна експортувати для перегляду на гарнітурах віртуальної реальності, вивантажувати на YouTube 360 ​​° і навіть конвертувати з 360 ° у стандартний формат. Але це ще не все! За допомогою ефектів кролячої нори та крихітної планети ви зможете вивести ваші відео на якісно новий рівень та запропонувати вашим глядачам по-справжньому унікальну точку. огляду. Pinnacle Studio Ultimate 23 містить повний комплект інструментів для редагування та перегляду відео 360° під будь-яким ракурсом.

БОНУС! Версія Ultimate оснащена надійними та точними інструментами.

У Pinnacle Studio 23 Ultimate ви знайдете все необхідне для роботи над будь-яким із ваших проектів. До ваших послуг професійні інструменти, які зазвичай не зустрічаються у відеоредакторах споживчого рівня. У цей список входять засоби поствиробничої обробки, вдосконалені елементи керування ключовими кадрами, відео-маски та ін. . За допомогою технології відстеження руху та відео-масок об'єкти можна помічати та застосовувати до них ефект розмиття. Функція стоп-кадра розроблена для створення захоплюючих анімацій, а ефект зеленого екрану (хромакей) дозволяє змінювати фон при зйомці. Pinnacle Studio допоможе вам у створенні чудових проектів, які перевершать ваші найсміливіші очікування!

НОВЕ! Ефекти від NewBlue: безмежні можливості для творчості (тільки у версії Ultimate).

Ексклюзивна (тільки у версії Ultimate) колекція ефектів преміум-класу від NewBlue FX відкриє для вас нові горизонти у сфері відеоредагування. Більше 1000 високоякісних пресетів, розроблених лідером індустрії NewBlue FX, допоможуть вам досягти результатів професійного рівня. Інструменти стабілізації від NewBlue усувають небажане тремтіння зображення, що часто виникає під час зйомки ручною відеокамерою. Ви зможете провести загальну корекцію відео та повністю виправити дрібні дефекти, скористатися функцією корекції об'єктива, перетворити день у ніч, створити світлові відблиски, покращити колірний баланс тощо. Версія Ultimate дає можливість повністю реалізувати візуальний та графічний потенціал кожного відео-проекту.

>
Продукт локалізовано. Доступний у формі CTL (від 5 ліцензій) та ESD ліцензій (вже доступні до замовлення), коробкові версії поставляються на замовлення.
Також доступні освітні ліцензії Pinnacle Studio 23 Ultimate – CTL від 1 шт. та Classroom License 15+1.
Ціни на продукт залишилися колишніми, роздрібна ціна найдешевшої ESD Pinnacle Studio 23 Standard становить приблизно 42 долари.

Інші новини