+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Photoshop виповнюється двадцять років

Photoshop виповнюється 20 років.

Adobe ® Photoshop®, програмний продукт, що розширив творчі можливості у цифрову епоху, відзначає 19 лютого 2010 року своє двадцятиріччя. В усьому світі шанувальники Photoshop прославляють заслуги цього продукту у фотографії, мистецтві, дизайні, видавничій справі та комерції. У США Національна асоціація професійних користувачів Photoshop (NAPP) проводить спеціальний захід, присвячений двадцятиріччю Photoshop. На святковий вечір, який відбудеться сьогодні у Сан-Франциско у Palace of the Fine Arts Theater, збереться понад тисяча гостей. У заході візьмуть участь старший віце-президент Adobe Creative Solutions Джон Лойаконо (John Loiacono), віце-президент з розвитку продуктової лінійки Photoshop Кевін Коннор (Kevin Connor), один із творців Photoshop Томас Колл (Thomas Knoll), а також всесвітньо відомий Photoshop-євангеліст, який водночас обіймає посаду креативного директора Adobe Рассел Браун (Russell Brown). Захід транслюватиметься в Інтернеті за адресою http:/ /www.photoshopuser.com/photoshop20th.

Потім святкові заходи триватимуть у Японії, у південно-східній Азії та в Європі. На честь 20-річного ювілею німецький підрозділ Adobe проведе спеціальний двадцятигодинний онлайн-марафон, за участю понад 15 місцевих гуру Photoshop, які демонструватимуть у прямому ефірі свої улюблені прийоми роботи. В Індії та Франції відбудуться змагання з цифрового дизайну, де будуть представлені роботи рядових користувачів Photoshop. У святковий день в ефірі працюватиме й Інтернет-канал Adobe TV 000000">http://tv.adobe.com/go/photoshop-20th-anniversary), який вперше за 18 років спробує зібрати разом людей, які розпочали роботу над Photoshop, щоб згадати становлення проекту та продемонструвати першу версію Photoshop 1.0, запущену на Макінтоші.

Користувачі Photoshop теж діляться своїми історіями в Інтернеті на сторінці у Facebook, на яку підписано 400-000 активних учасників – за популярністю ресурсу також можна судити про вплив цього продукту на громадськість. Нова вкладка Celebrate направить користувачів на спеціальну сторінку з ювілейним логотипом-заготівлею, яку багато хто використовував для створення свого власного аватара. Долучитись до команди Photoshop можна за адресою http://www.facebook .com/Photoshop або http://twitter.com/photoshop, і додати тег #PS20 щоб побачити записи, присвячені ювілею.

"За 20 років свого існування Photoshop вплинув на різні сторони нашого життя: він надав творчим особистостям можливість створення дивовижних образів, що стали частиною сучасної візуальної культури, і продовжує ставити перед нами нові завдання завдяки своїм можливостям зі зміни фотографій, – говорить президент і головний виконавчий директор Adobe Шантану Нарайен (Shantanu Narayen), – не буде перебільшенням сказати, що разом з мільйонами талановитих користувачів Photoshop змінив вигляд сучасного світу". створювалося за допомогою цього програмного забезпечення.Більше 90% творчих професіоналів щодня працюють із Photoshop.Цим графічним редактором користуються професійні фотографи, графічні дизайнери, рекламники, архітектори, інженери і навіть медики.Чи використовується він, наприклад, для створення візуальних елементів у пригодницькій стрічкі "Аватар", рятує життя в судовій медицині в Національному центрі зниклих та експлуатованих дітей, або допомагає визначити, чи є зображення оригіналом або підробкою, Photoshop продовжує знаходити собі нові застосування та нових користувачів (див. сторінку з думкою замовників).

Як усе починалося
У 1987 році Томас Кнолл розробив програму для візуалізації піксельної графіки, яка називалася Display. Це була проста програма для відображення зображень у градаціях сірого на чорно-білому моніторі. Пізніше разом зі своїм братом Джоном він додав ряд нових функцій, що дозволяють обробляти цифрові зображення. Поступово програма привертала увагу впливових осіб у галузі високих технологій, і в 1988 році Adobe прийняла рішення ліцензувати програму і назвати її Photoshop, а перша її версія була випущена в продаж у 1990 році.

"Двадцять років тому Adobe прогнозувала, що продаватиме 500 копій Photoshop на місяць, – каже Томас Кнолл, один із творців Photoshop в Adobe. – Думаю, ви сказали б, що ми перевершимо ці передбачення! Немислимо уявити, що сьогодні цим програмним продуктом користуються мільйони людей у ​​всьому світі. Ми знали, що створюємо революційну технологію, але не припускали, наскільки сильним виявиться її вплив. Здатність створювати реалістичні колажі – це лише початок магії Photoshop".

За 20-річну історію Photoshop зазнав суттєвих змін і перетворився з простої програми для перегляду графіки на найпопулярніший додаток, яким користується понад 10 мільйонів людей. З кожною новою версією Adobe пропонує нові технологічні інновації, які кидають виклик неможливому.Механізм шарів, представлений у Photoshop 3.0, дав дизайнерам можливість ще швидше і легше створювати складні композиції.Healing Brush), функція, представлена ​​у Photoshop 7.0, дозволила користувачам моментального ретушування зображення, з усуненням усіх плям, складок або згинів і збереженням освітлення та текстур. Такі інструменти Photoshop як crop (кадрування), eraser (ластик), blur (розмиття), dodge (освітлення) або burn (затемнення) стали загальним ім'ям у всьому дизайнерському світі.

Користувачі Photoshop протягом багатьох років беруть активну участь у програмі бета-тестування, діляться своєю думкою, надсилають свої побажання та допомагають у розробці нових функцій. Adobe підтримує тісні зв'язки зі своїми користувачами за допомогою блогів, досліджень, технічної підтримки, форумів та звітів своїх "євангелістів", які у своїх подорожах світом займаються залученням нових користувачів Photoshop.

Корисні посилання
< National Association of Photoshop Professionals (NAPP) Photoshop 20th Anniversary Celebration Adobe TV Photoshop 20th Anniversary Broadcast
Photoshop Facebook Page
Photoshop Twitter
Photoshop CS4 Product Page

Сімейство продуктів Adobe Photoshop
Продовжуючи багату історію інновацій, компанія Adobe запропонувала лінійку рішень Photoshop для настільних комп'ютерів та Інтернету, орієнтованих на користувачів різного рівня. Кожен продукт у сімействі Photoshop надає користувачам з різних галузей можливості для каталогізації, редагування, створення та демонстрації зображень.

Рішення Photoshop CS4 та Photoshop CS4 Extended є основою сімейства Photoshop і забезпечують неперевершену міць та безпрецедентні можливості для редагування. Рішення Photoshop Lightroom® дозволяє налагодити робочий процес фотолюбителів та професійних фотографів, допомагаючи їм знаходити, каталогізувати, оптимізувати та переглядати свої фотографії. Photoshop Elements пропонує зручні інструменти та можливості для обміну фотографіями. Фотолюбителі можуть легко та швидко обмінюватися фотографіями та редагувати їх за допомогою жестів на екранах своїх смартфонів iPhone або Android. Сайт Photoshop.com доповнює лінійку Photoshop, забезпечуючи можливість онлайн-редагування, обміну та розміщення фотографій.

Інші новини

Найкраща ціна