+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Перший у світі університет штучного інтелекту відкривається в Абу-Дабі

Перший у світі університет штучного інтелекту відкривається в Абу-Дабі

Абу-Дабі відкриває перший у світі університет ІІ. Університет штучного інтелекту імені Мохамеда бен Заїда (MBZUAI) ухвалить перших студентів вже у вересні 2020 року.

Університет пропонує програми у ключових галузях ІІ — машинному навчанні, комп'ютерному зорі і обробці природної мови. MBZUAI надасть всім зарахованим студентам повну стипендію, а також медичну страховку та проживання. Університет обіцяє співпрацювати з провідними місцевими та світовими компаніями для організації стажувань, а також має намір допомагати студентам у працевлаштуванні. Очікується, що університет дозволить аспірантам, підприємствам та уряду країни просувати новітні розробки та технології, пов'язані з ІІ.

Предполагается також, що MBZUAI представить нову модель наукових досліджень у галузі штучного інтелекту, щоб розкрити потенціал ІІ для економічного та соціального розвитку країни та світу в цілому. До опікунської ради університету увійшли найкращі фахівці з усього світу. Крім того, підтримку університету та піклувальників взяла на себе консультативна рада під керівництвом Омара Аль-Олами, державного міністра з технологій в галузі ІІ.

Прогнозується, що штучний інтелект повинен незабаром повністю трансформує світову економіку, а крім того, за оцінками експертів, до 2030 року внесок штучного інтелекту в ВВП ОАЕ зросте майже до 14% і стане найбільшою часткою ВВП на Близькому Сході.

/p>

Університет названий на честь шейха Мухаммеда бен Заїда Аль Нахайяна, наслідного принца Абу-Дабі та заступника верховного головнокомандувача збройних сил ОАЕ, який довгий час виступав за розвиток ОАЕ за допомогою знань та наукового мислення

Інші новини

Найкраща ціна