+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Перше тестування нової версії Kaspersky Internet Security, проведене незалежною дослідною лабораторією AV-Test, підтвердило чудові показники якості продукту.

Рішення Kaspersky Internet Security проходило випробування на комп'ютерах, які працюють під керуванням операційних систем Windows 7 та Windows XP з останніми (на момент тестування) оновленнями. Оцінювалася ефективність рішення у виявленні шкідливих програм та лікуванні зараженого комп'ютера, а також такі показники, як зручність використання та продуктивність. Результати порівнювалися із середніми по галузі, отриманими в ході дослідження 28 інших захисних рішень.

Під час тестування в «реальних» умовах, яке є найважливішим, оскільки імітує загрози, з якими користувач стикається у повсякденній роботі, продукт "Лабораторії Касперського" показав абсолютний (100%-й) результат. Середні показники галузі склали 90,74% (у червні) і 91,11% (у липні). У липневому тестуванні на колекції шкідливого програмного забезпечення (Zoo Malware) менш наближеному до реальним умовам Kaspersky Internet Security виявив 99,83% шкідливих програм із більш ніж 120 000 шкідливих зразків за середнього показника по галузі 96,98%. Ще один 100%-й результат був продемонстрований при тестуванні рівня виявлення широко розповсюджених шкідливих програм. погроз у червні (при середньому галузевому показнику 60%), а в липні перевершив усі очікування, продемонструвавши 100% результат, незважаючи на складність тесту. Традиційно високі показники «Лабораторії Касперського» у лікуванні заражених ПК отримали ще одне підтвердження: продукт продемонстрував найвищий рівень детектування зараження та видалення активних шкідливих компонентів. У більш складному тесті на виявлення та видалення руткітів було досягнуто ще одного 100%-го результату (при середньому показнику по галузі 85,71% для виявлення та 71,43% для видалення). При підведенні підсумків тестування експерти AV-Test зазначили, що новий Kaspersky Internet Security «є високоякісним продуктом, що не має слабких місць, але має багато сильних сторін, які дозволяють йому демонструвати результати, що значно перевищують середні по галузі».

Повний звіт про результати тестування AV-Test доступний на сайті http://media.kaspersky.com/documents/business/misc/Kaspersky_Internet_Security_2 -Test_Report.pdf

Інші новини

Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль