+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Pentaho 8.3 - анонсована нова версія програмної платформи для інтеграції та аналізу даних

Pentaho 8.3 - анонсовано нову версію програмної платформи для інтеграції та аналізу даних

Pentaho Businnes Intelligence — opensource-проект компанії Pentaho (Сан-Франциско) для ентерпрайс-класу репортингу, аналізу, дату майнінгу, автоматизація діловодства та документообігу (стандарт BPEL) і побудова

Pentaho BI включає всі необхідні компоненти сучасної корпоративної системи аналізу даних. У тому числі розвинені засоби підготовки та формування аналітичної звітності, завантаження даних (ETL), створення графічних інформаційних панелей (dashboards), видобутку знань (data mining), створення OLAP-кубів. Крім того, на цій платформі можна організувати єдине робоче місце для підготовки та аналізу звітності, включаючи доступ через мобільні пристрої. Застосування Pentaho BI особливо актуальне для організацій, які мають різноманітні інформаційні системи та зацікавлені в уніфікації технології формування звітності та аналізу даних.

Представлено Pentaho 8.3 — нову версію програмної платформи для інтеграції та аналізу даних. У Pentaho 8.3 з'явився ряд функцій, розроблених для підтримки DataOps — методології спільного управління даними, яка дозволяє компаніям повністю реалізувати потенціал наявних цифрових активів. Платформа підвищує гнучкість роботи з даними у будь-яких середовищах, від периферійної до мультихмарної інфраструктури, і при цьому забезпечується високий рівень контролю безпеки та якості даних.

Методологія DataOps має на меті, щоб замовники мали потрібні дані в потрібному місці в потрібний момент. Саме цього і дозволяють досягти нових функцій Pentaho 8.3, — зазначив віце-президент з маркетингу Hitachi Vantara. — Ми не лише прагнемо забезпечити економічне зберігання даних на оптимальному рівні обслуговування, а й надати функції пошуку, доступу та управління даними. За рахунок цього у замовників з'являється можливість генерувати унікальні корисні знання та використати весь економічний потенціал даних.

За словами розробників, Pentaho 8.3 включає низку удосконалень, які мають допомогти організаціям модернізувати практики управління даними, усуваючи «бар'єр» між даними та їх ефективним використанням. До оновлень входять:

  • Коннектор для SAP надає простий інтерфейс для комбінування, збагачення та вивантаження даних із систем SAP ERP і Business Warehouse, при цьому забезпечується суворе дотримання політик доступу до даних, налаштованих всередині SAP-рішень. Такі можливості дають більш глибоке розуміння специфіки даних та підвищують цінність аналітики, отриманої на основі корпоративної інформації.
  • Сервіс Amazon Kinesis забезпечує можливість роботи з даними в реальному часі в середовищі AWS. Завдяки засобам інтеграції платформа дозволяє розробникам AWS замість написання коду приймати та обробляти потокові дані у потужному візуальному середовищі, а також комбінувати їх з іншими даними, тим самим скорочуючи обсяг «ручних» операцій. Інтерфейс для роботи з потоками даних із важкодоступних джерел
  • Розширення інтеграції з платформою Hitachi Content Platform (HCP), яке спрощує читання, запис та оновлення користувацьких метаданих HCP та дозволяє легко виконувати запити об'єктів за допомогою системних метаданих. Завдяки цьому користувачі можуть використовувати розширені можливості пошуку, а процес отримання аналітики стає більш керованим та зручним.
  • Інтеграція з інструментом IBM Information Governance Catalog (IGC), яка скорочує обсяг «ручних» операцій, необхідних для управління корпоративними даними. Розповсюджується обмежено у вигляді бета-версії.
  • Спрощення відстеження до джерела даних, одержуваних за такими популярними протоколами як AMQP, JMS, Kafka і MQTT. Наочність даних для оптимізації управління корпоративними даними
 •           Розширена підтримка мультихмарних інфраструктур
  • Пакетна завантаження в AWS Redshift. Найбільш поширеним способом перенесення даних зі сховищ S3 в Redshift є циклічне використання сценаріїв SQL для координування пакетних завантажень. За допомогою функціоналу пакетного завантаження Redshift користувачі зможуть значно підвищити продуктивність операцій.
  • Коннектор для Snowflake. Snowflake стає одним з найбільш часто використовуваних сховищ хмарних даних. Однак для багатьох аналітичних проектів потрібні дані і з інших джерел, у тому числі з хмарних сервісів. Pentaho 8.3 передбачає можливість комбінування, збагачення та аналізу даних зі сховища Snowflake з даними з інших джерел, у тому числі AWS та Google Cloud.

Інші новини

Найкраща ціна