+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Parallels представила чергову версію Parallels Mac Management для Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM)

Parallels представила чергову версію Parallels Mac Management для Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM)

Parallels представила чергову версію Parallels Mac Management для Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM). Модуль, що підключається, розширює можливості Microsoft SCCM, дозволяючи керувати комп'ютерами Mac так само, як і ПК під керуванням Windows.

Parallels Mac Management 8 для Microsoft SCCM отримав підтримку Apple Volume Purchase Program (VPP), що дозволяє автоматизувати розгортання та інвентаризацію належних компанії додатків AppStore, керуючи ними за допомогою знайомої платформи розгортання додатків SCCM.

Крім того, рішення дозволяє адміністраторам адаптувати дані інвентаризації для комплексного управління активами, розширюючи деталізацію управління ІТ-активами за рахунок надання більш детальної інформації. Тепер сценарії можна розгортати на комп'ютерах Mac для збору та передачі даних інвентаризації в SCCM, усуваючи громіздкі кроки перевірки для ІТ-адміністраторів.

Підтримка IPv6 дозволяє адміністраторам скористатися перевагами сучасної мережевої архітектури та оперативно ідентифікувати комп'ютери на SCCM, а також скоротити час обробки маршрутизатором. Щоб зберегти гнучкість для клієнтів, Parallels підтримує підтримку змішаних мереж IPv6 та IPv4.

Parallels Mac Management 8 для SCCM приносить ІТ-адміністраторам додаткові можливості автоматизації процесів, додаткову функціональність та розширені налаштування, які ще більше спрощують керування та керування комп'ютерами Mac та ПК через одне вікно

Продукт System Center Configuration Manager створювався як розширюване рішення, і модуль Parallels Mac Management, що підключається, призначений саме для того, щоб розширити можливості System Center з управління комп'ютерами Mac у корпоративному середовищі

Інші новини

Найкраща ціна