+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Parallels Desktop 16.5 для Mac з повноцінною вбудованою підтримкою комп'ютерів Mac на базі процесорів Apple M1 та Intel

Parallels Desktop 16.5 для Mac з повною вбудованою підтримкою Apple M1 і Комп'ютерів Mac на базі Intel

Parallels випустила Parallels Desktop 16.5 для Mac з повною вбудованою підтримкою комп'ютерів Apple M1 і Mac на базі Intel. Parallels Access і Parallels Toolbox також повністю сумісні з комп'ютерами Mac на базі M1. Завдяки цьому мільйони користувачів по всьому світу тепер зможуть працювати з Windows 10 на Mac без втрати швидкості і в зручній обстановці.

Клієнти компанії змогли запустити ARM-версію Windows 10 Insider Preview і пов'язані з нею додатки на комп'ютерах Mac з процесорами Apple M1.

Рекордна продуктивність М1 дозволяє досягти виняткової швидкості роботи вбудованої відеокарти на персональному комп'ютері користувача. Завдяки рішенням, реалізованим командою Parallels, процесор ПК споживає енергію максимально ефективно. Крім того, він був створений з самого початку з урахуванням потенціалу macOS Big Sur.

У поєднанні з Parallels Desktop 16.5 його неймовірна потужність встановлює новий стандарт для роботи Windows у середовищі Mac. Більше того, Parallels сумісний з M1 і найпопулярнішими дистрибутивами ARM Linux .

Parallels Access і Parallels Toolbox (модифікована і спрощена версія), що надається всім передплатникам Parallels Desktop безкоштовно, також мають вбудовану підтримку комп'ютерів Mac на базі M1.

«Процесор Apple M1 є проривом для всіх користувачів Mac», - сказав старший віце-президент Parallels з розробки та підтримки продуктів. «Завдяки технології Rosetta більшість додатків Mac були швидко та легко перенесені на нову платформу. Однак віртуальні машини не такі прості, тому інженери Parallels мають вбудовану підтримку віртуалізації комп'ютерів Mac з M1. Це дасть нашим користувачам найкраще рішення для запуску Windows у середовищі Mac».

Parallels Desktop 16.5 для Mac з M1 був протестований в програмі Technical Preview більш ніж 100 000 користувачами комп'ютерів Mac з цим процесором. Їхні машини запускали ARM-версію Microsoft Windows 10 Insider Preview та величезну кількість різних програм Windows для платформи Intel, включаючи Microsoft Office для Windows, Microsoft Visual Studio, SQL Server, Microsoft Power BI та MetaTrader.

«Ми отримали захоплені відгуки за дивовижну продуктивність Parallels Desktop 16.5 Technical Preview для Mac з процесорами M1, Windows 10 Insider Preview для пристроїв ARM і багатьох програм та ігор x86, включаючи Rocket League, Among Us, Roblox, The Elder Scrolls V: Skyrim, Sam & Max Save the World і не тільки. Учасники тесту високо оцінили простоту використання функцій Parallels Desktop і простоту інтеграції Windows з macOS Big Sur, що ще більше підвищує продуктивність" - говорить Добровольський.

Принципи віртуалізації Parallels Desktop 16.5 для Mac використовують переваги поліпшеної продуктивності процесора Apple M1 за рахунок запуску і запуску набагато швидше. Крім того, програма Technical Preview визначила наступні сильні сторони продуктивності.

До 250% зниження енергоспоживання: запуск Parallels Desktop 16.5 на комп'ютерах Mac на базі Apple M1 знижує енергоспоживання до 2,5 разів у порівнянні з MacBook Air 2020 на базі Intel. До 60% швидша продуктивність DirectX 11: продуктивність DirectX 11 у Parallels Desktop 16.5 на Комп'ютері Mac на базі M1 на 60% швидша, ніж у MacBook Pro на базі Intel із графікою Radeon Pro 555X.

До 30% швидша продуктивність віртуальної машини (Windows): віртуальні машини Windows 10 Insider Preview на базі Windows 10 у Parallels Desktop 16.5 на комп'ютері Mac на базі M1 на 30% швидші, ніж віртуальні машини Windows 10 на MacBook Pro на базі Intel Core i9.

Parallels Desktop 16.5 для Mac підтримує, серед іншого, гостьові операційні системи для процесора M1, включаючи дистрибутиви Linux Ubuntu 20.04, Kali Linux 2021.1, Debian 10.7 і Fedora Workstation 33-1.2.

Всі основні функції Parallels Desktop 16 для Mac були вдосконалені, щоб відобразити архітектуру процесора Apple M1. Це стосується, зокрема, наступного:

Режим когерентності: Запускайте програми Windows на комп'ютерах Mac так, ніби це програми Mac, без використання двох окремих машин і перезавантаження. Спільний профіль: обмінюйтеся даними, зображеннями, документами та папками між mac і віртуальною машиною для безперебійної роботи. Керування сенсорною панеллю: Швидко отримуйте доступ до програм на віртуальній машині та налаштовуйте ярлики сенсорної панелі, щоб миттєво запускати потрібні програми та команди. Розкладка клавіатури для Mac: Легко налаштовуйте меню клавіатури та комбінації клавіш, щоб швидше виконувати завдання. Сотні інших функцій Parallels Desktop, які допоможуть користувачам отримати максимальну віддачу від своєї роботи. macOS Big Sur у віртуальній машині - це функція, що розробляється, яка може бути додана до Parallels Desktop пізніше цього року. Основні особливості великого функціоналу Parallels Desktop 16 для комп'ютерів Mac з процесорами Intel перераховані в спеціальному розділі. Користувачі версії Parallels Desktop для Mac на базі Intel можуть запускати понад 50 підтримуваних гостьових операційних систем, включаючи деякі випуски Windows, macOS, OS X, Linux, Android тощо.

Усі редакції оновленої версії Parallels Desktop 16.5 для Mac (Standard Edition, Pro Edition та Business Edition) підтримуються як на комп'ютерах M1, так і на Intel Mac. Їх можна придбати в Інтернеті на спеціальній сторінці (де також доступні безкоштовні пробні версії з усіма 14-денними функціями) або в роздрібних/інтернет-магазинах по всьому світу.

Купуючи передплату Parallels Desktop, ви також отримуєте безкоштовну підписку на Parallels Access і Parallels Toolbox (оновлені та спрощені версії для Mac і Windows). Ви можете завантажити безкоштовні пробні версії цих програм і придбати підписку на них окремо на веб-сайті parallels.com.

Усі власники ліцензій Parallels Desktop 16 для Mac можуть автоматично оновитися до Parallels Desktop 16.5 безкоштовно. Коли виходить нова версія Parallels Desktop для Mac (раз на рік), клієнти з активною підпискою мають право на безкоштовне оновлення для підтримки новітніх операційних систем, апаратних компонентів та інноваційних функцій Parallels Desktop.

Щоб запустити віртуальну машину на комп'ютерах Mac на базі Apple M1 у Parallels Desktop 16.5, ви повинні використовувати версії ARM OS. Клієнти, які встановлюють гостьові операційні системи на віртуальних машинах Parallels Desktop, повинні самостійно контролювати дотримання ними умов своїх Ліцензійних угод з кінцевим користувачем (ЕБУ).

Інші новини

Найкраща ціна