+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Parallels Desktop 15 для Mac - більше можливостей для геймінгу, дизайну та Інтернету речей

Parallels Desktop 15 для Mac - більше можливостей для геймінгу, дизайну та Інтернету речей

Parallels оголосила про випуск Parallels Desktop 15 для Mac. У програмі вперше з'явилася підтримка API-інтерфейсу Apple Metal для покращеної обробки графіки. Завдяки переходу на Metal забезпечена підтримка DirectX 11, 10 і 9 в середовищі Metal, що підвищує продуктивність.

Завдяки графічним нововведенням користувачі зможуть запускати Autodesk 3ds Max 2020, Lumion, ArcGIS Pro та Master Series. Геймерам стали доступні FIFA 19, Age of Empires Definitive Edition, Fallout 4, Madden NFL 19, Crysis 3 і Mark of the Ninja: Remastered.

«Компанія Parallels вклала чимало ресурсів у підтримку API-інтерфейсу Apple Metal, щоб наші замовники могли отримати найпродуктивнішу та ефективну на сьогоднішній день версію Parallels Desktop, розповів старший віце-президент Parallels з проектування та підтримки. — Тепер користувачі Parallels Desktop 15 можуть запускати «важкі» програми або ігри для Windows, які раніше були ним недоступні.

У Parallels Desktop 15 з'явилася функція Sidecar в iPadOS. Вона дозволяє використовувати планшет як другий дисплей з Windows.

Також розробники запропонували нові функції для MacOS Catalina. В даний час в ПЗ доступна можливість використання попереднього перегляду знімків екрану в програмах Windows, а також перетягування зображень з Safari, Фото та інших стандартних програм Mac.

Крім того, Parallels Desktop 15 підтримує нові Bluetooth-пристрої: контролер Xbox One, клавіатуру Logitech Craft, IRISPen, деякі гаджети «інтернету речей» та багато іншого. Також забезпечена працездатність Bluetooth Low Energy, що дозволяє запускати ігри для Xbox на віртуальній машині з Windows 10.

Для роботи Parallels Desktop 15 потрібно MacOS Mojave або вище.

Інші новини