+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Parallels Desktop 8 для Mac – найновіша версія рішення для роботи з Windows на Mac без перезавантаження. Parallels Desktop 8 для Mac: найновіші функції Mac OS X Mountain Lion доступні у Windows.

Восьме покоління популярної програми дозволяє застосовувати широкі можливості Mac OS X 10.8 Mountain Lion у додатках Windows 8. Parallels Desktop 8 підтримує апаратне забезпечення найновіших комп'ютерів Apple, у тому числі MacBook Pro з дисплеєм Retina. Діючі користувачі Parallels Desktop шостого та сьомого поколінь можуть перейти на восьму версію продукту, завантаживши її з відповідного розділу на сайті компанії Parallels.

Parallels Desktop 8 для Mac створена, щоб підтримати дві найдосконаліші на даний момент операційні системи - вже вийшла Mac OS X 10.8 Mountain Lion від Apple і Windows 8 від Microsoft, яка очікується 26 жовтня 2012 року. Удосконалюючи технології віртуалізації, Parallels збільшує продуктивність гостьових ОС як у віконному режимі, так і у режимі Coherence. Навіть найвибагливіші до ресурсів Windows-програми, включаючи графічні редактори та 3D-програми, працюють так само швидко, немов вони були зроблені під Mac. Нові та покращені можливості Parallels Desktop 8 для Mac

Швидкість роботи. Досконалі технології віртуалізації Parallels Desktop 8 збільшили продуктивність продукту приблизно на третину і впритул наблизили продуктивність гостьових ОС до нативної. На 30% прискорено операції вводу/виводу та покращено швидкодію в іграх, а операції з гостьовою ОС («холодне» завантаження, призупинення/відновлення) стали виконуватися на 25% швидше. Це означає, що ресурсомісткі програми, такі як ігри, інженерні програми та графічні пакети, працюють у Windows так само швидко, як якщо б вони були зроблені під Mac OS X.

Підтримка передового апаратного забезпечення комп'ютерів Apple. При створенні Parallels Desktop 8 значну увагу приділили підтримці апаратної платформи Intel Ivy Bridge, яка застосовується в актуальних моделях комп'ютерів Apple. Феноменальні можливості дисплея Retina новітнього MacBook Pro також повністю підтримані засобами Parallels Desktop 8 і дозволяють відображати Windows-додатки у надвисокій роздільній здатності. Крім того, гостьова Windows відтепер може використовувати модуль Bluetooth, яким оснащуються комп'ютери Apple.

Інтеграція. Parallels Desktop 8 повністю задіяє передові можливості новітньої операційної системи Mac OS X 10.8 Mountain Lion і привносить її функціональність у Windows 8. Наприклад, функція Dictation, реалізована в Mountain Lion, дозволяє диктувати повідомлення електронної пошти Microsoft Outlook або текст Microsoft Word, запущених в гостьовий ОС Windows. У свою чергу, ярлики програм Windows 8, виконані в Metro-стилі, можна розміщувати всередині Launchpad.

Оновлено майстер установки операційних систем Parallels Wizard. З нього до автоматизованого завантаження та інсталяції доступні ОС Ubuntu, Chrome OS, Android, а також Windows 8 Consumer Preview (завантажена користувачами Parallels Desktop понад півмільйона разів). Також у восьмому поколінні Parallels Desktop реалізовано доступ до Центру повідомлень Mac OS X з Windows, є можливість відкривати сайти в Internet Explorer прямо із браузера Safari. Для зручності користувачів розкладки клавіатури в Mac OS X та гостьовий Windows синхронізуються. Одночасно зі стандартною і корпоративною версією Parallels Desktop 8 для Mac на ринку дебютує Parallels Desktop 8 для успішної міграції з Windows на Mac. Воно орієнтоване на вчорашніх користувачів ПК, частка яких серед покупців комп'ютерів Apple у Росії близько 97%. З його допомогою можна за декілька кліків мишею автоматично перенести ОС Windows і всі дані та програми, що містяться в ній, на новий Mac. Максимально простим перенесення роблять спеціальний високошвидкісний USB-кабель для підключення ПК до комп'ютера Apple, а також навчальний відеокурс по роботі з Mac OS X. Після перенесення "стара" Windows зі звичними програмами, файлами та структурою папок запуститься засобами Parallels Desktop 8. Здійснивши міграцію, користувач може працювати зі звичними Windows-програмами та паралельно освоювати Mac.

Інші новини