+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Paragon Software хоче додати свій власний драйвер exFAT в ядро ​​Linux

Paragon Software хоче додати свій власний драйвер exFAT в ядро ​​Linux

У випуску ядра Linux під номером 5.4 з'явиться драйвер файлової системи exFAT, заснований на застарілому коді Samsung. Якщо точніше, він базується на коді драйвера для мобільних пристроїв. Це стало можливо після того, як Microsoft нещодавно опублікувала специфікацію exFAT і дала своє благословення на власний драйвер Linux для файлової системи.

І хоча розробники обґрунтовано лають код драйвера, проте слід зробити знижку на те, що він заснований на застарілій кодовій базі. А ще він є по суті проміжним продуктом. Інакше кажучи, Linux 5.4 буде доступна попередня версія драйвера для читання-запису у файловій системі exFAT. У майбутньому його планується покращувати та очищати від «сміття».

Однак версія Samsung не єдина. Компанія Paragon Software хоче додати свій власний драйвер exFAT в ядро ​​Linux. З огляду на багаторічний досвід розробки саме драйверів можна сподіватися, що фахівці компанії знають свою справу.

Минулої п'ятниці було опубліковано перший патч від Paragon з доступним тільки для читання GPL-драйвером exFAT Linux. Зараз, як стверджується, йде розробка патчу, який дозволить не тільки читати, а й записувати дані. При цьому в компанії хочуть впровадити його в основну гілку ОС, минаючи проміжні етапи.

Не виключено, що у майбутньому буде представлено кілька версій драйверів. Ну чи Paragon встигне раніше, щоб зайняти місце «в обоймі».

Інші новини