+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Panda Security випустила новий продукт - Adaptive Defense 360

Panda Security представляє Panda Adaptive Defense 360, призначений для вирішення тих питань, які традиційні антивіруси вирішити не можуть.

Panda Adaptive Defense 360 ​​поєднує у своїй єдиній консолі два рішення Panda Security :

  • Panda Endpoint Protection Plus – це рішення класу EPP (Endpoint Protection Platform), що містить усі функції традиційного захисту: антивірус, захист від шкідливих програм, персональний фаєрвол, веб-фільтр та фільтрація електронної пошти, а також контроль пристроїв.
  • Panda Adaptive Defense – рішення класу EDR (Endpoint Protection & Response), яке додає функції виявлення та автоматичного реагування, безперервний моніторинг, експертний аналіз у режимі реального часу, що дозволяє забезпечити повну безпеку кінцевих точок.

Нове рішення поєднує всі переваги традиційного антивірусу (запобігання та блокування атак, відновлення після інфекції) з розширеним захистом та повним відстеженням усіх подій – це означає, що аналізується 100% усіх запущених додатків.

Нове рішення надає сервіс виявлення атак на кінцевих точках, який здатний точно класифікувати кожну програму в компанії, щоб дати можливість запускати тільки легальні програми. Це саме те, що кардинально відрізняє Panda Adaptive Defense 360 ​​від звичайних антивірусів. Ще одна перевага полягає в тому, що Panda Adaptive Defense 360 ​​виявляє загрози в реальному оточенні незалежно від джерела, включаючи USB. Цього, наприклад, немає з більшістю рішень класу ATD (Advanced Threat Detection), т.к. вони здатні лише виявляти ті загрози, які проникають у мережу та віртуальні середовища.

Функції в Panda Adaptive Defense 360 ​​засновані на трьох принципах:

  • Безперервний моніторинг додатків та серверів компанії.
  • Автоматична класифікація з використанням технік машинного навчання на платформі великих даних Panda.
  • Аналіз та ручна класифікація з боку технічних фахівців антивірусної лабораторії PandaLabs тих додатків, які не були класифіковані автоматично, для вивчення поведінки процесів, що відбуваються.

Завдяки такому роду захисту та реагування на кінцевих точках Ви отримуєте повноцінне рішення для боротьби зі шкідливими програмами, а також їх запобігання.

Захист застарілих систем. Застарілі, неоновлювані системи – це шлюз для проникнення шкідливих програм до компанії. Panda Adaptive Defense 360 ​​містить функції захисту від уразливостей, які використовують контекстні та поведінкові правила, внаслідок чого підприємства можуть працювати у безпечному середовищі навіть у тому випадку, якщо вони не оновили свої системи.

Інформація у реальному часі. Panda Adaptive Defense 360 ​​дозволяє візуально контролювати запуск шкідливих програм у компанії. Рішення не тільки виявляє їх місцезнаходження в корпоративній мережі, але також повідомляє і про дії, що виконуються, таких як створення файлів і напрям комунікацій. Аналогічно, рішення безперервно надає інформацію про статус мережі: воно надсилає оперативні повідомлення у тому випадку, коли шкідлива програма проникає в мережу, а також надає інформацію про дії, вжиті для вирішення цього інциденту.

100 % керованість. Panda Adaptive Defense 360 ​​дозволяє компаніям позбутися необхідності інвестувати ресурси в технічний персонал для керування карантинами, підозрілими файлами, а також переустановки або лікування заражених комп'ютерів. PandaLabs, співробітники якої керують усім процесом.

Інші новини

Найкраща ціна