+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Panasonic приєднався до глобальної програми Microsoft Cloud Solution Provider

Panasonic приєднався до глобальної програми Microsoft Cloud Solution Provider

Panasonic приєднався до глобальної програми Microsoft Cloud Solution Provider. Цей крок значно спростить процеси конфігурування, підготовки до роботи та ІТ-адміністрування мобільних пристроїв Toughbook на Windows.

Тепер під час замовлення нових ноутбуків та планшетів Panasonic Toughbook на операційній системі Windows 10 Pro корпоративні клієнти зможуть обрати можливість використання хмарної служби Windows Autopilot. У цьому випадку фахівці Європейського центру налаштування та конфігурації Panasonic у Кардіфі попередньо зареєструють пристрої (апаратну частину) у хмарному сервісі Microsoft, щоб згодом у нього можна було завантажити всі параметри конфігурації. Після цього ноутбуки/планшети будуть доставлені користувачам, яким для початку роботи потрібно буде лише дістати їх із коробки, увімкнути пристрій та ввести свої облікові дані. Бізнес-налаштування, згідно з політикою компанії, для облікового запису співробітника надійдуть із хмари на новий отриманий пристрій автоматично.

«Цей новий варіант підготовки до роботи забезпечує величезні переваги для корпоративних клієнтів, які мають сотні пристроїв, або чиї користувачі знаходяться територіально в різних місцях, – сказав генеральний менеджер з рішень та проектування європейського підрозділу Panasonic Mobile Solutions. Використання Windows Autopilot усуває необхідність ІТ-команд налаштовувати кожен пристрій окремо та автоматизує процес розгортання та керування, знижуючи витрати та трудовитрати».

«Досі ІТ-фахівці витрачали багато часу на розгортання та кастомізацію корпоративних пристроїв, – зазначив корпоративний віце-президент Microsoft 365 у корпорації Microsoft. Windows Autopilot представляє новий підхід. Кінцевому користувачеві потрібно виконати лише кілька простих операцій, щоб підготувати свій пристрій до роботи. Для ІТ-фахівців важливо, що Autopilot управляє формуванням образів та реєстрацією - кінцевому користувачеві просто потрібно підключитися до мережі та ввести свої облікові дані, все інше автоматизовано».

Windows Autopilot спрощує всі етапи життєвого циклу пристроїв на ОС Windows - як з погляду ІТ-фахівців, так і кінцевих користувачів - від підготовки до роботи нового ноутбука/планшета та його обслуговування до виведення з експлуатації. Використання хмарних сервісів допомагає скоротити час та трудовитрати, а також обсяг необхідної ІТ-інфраструктури. Це одна з послуг з розгортання та керування захищеними мобільними пристроями, доступних клієнтам Panasonic.

Інші новини