+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Panasonic відкрила безкоштовний доступ до API системи розпізнавання облич

Panasonic відкрила безкоштовний доступ до API системи розпізнавання облич

Panasonic відкрила безкоштовний доступ до API своєї системи розпізнавання осіб. Завдяки цьому компанії можуть інтегрувати технологію японського виробника у свої мобільні програми, веб-сайти та мережі.

Нововведення дозволяє бізнесу використовувати систему розпізнавання осіб Panasonic як хмарний сервіс, що працює в рамках платформи Panasonic μSockets B2B IoT.

У Panasonic вважають, що за допомогою API розпізнавання осіб можна буде використовувати в різних місцях. Раніше така біометрична розробка компанії почала застосовуватися на футбольних стадіонах у Бельгії та Данії, а також в аеропортах по всій Японії.

За словами розробників, їхній алгоритм адаптований для роботи у важких умовах, коли, наприклад, необхідно розпізнавати обличчя за умов слабкого освітлення, коли людина надягла маску чи окуляри, коли голова сильно відвернута від камери тощо. Крім того, система враховує вікові параметри і може розпізнавати людину, навіть якщо її фотографія застаріла.

Користуватись безкоштовно API компанії зможуть обмежений час (скільки саме, не уточнюється). Надалі хмарний сервіс стане платним.

За використання API буде передбачено плату в залежності від кількості осіб, зареєстрованих у системі організації, та кількості проведених перевірок. У Японії за кожну нову особу, додану в систему, компанія платитиме 5 ієн, а за кожне розпізнавання людини — по 1 ієні.

За зразковими розрахунками, витрати на систему управління доступом в офісній будівлі для компанії, що налічує 200 постійних співробітників, близькі до $155 на місяць.

У прес-релізі йдеться, що Panasonic розпочала дослідження та розробки з розпізнавання осіб ще на початку 1990-х років і впровадила цю технологію у споживчі продукти та рішення для забезпечення безпеки на основі камер відеоспостереження

Інші новини

Найкраща ціна