+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Panasonic оголосила про випуск оновленої програми Panasonic Compass 2.0 для планшетів та наладонних пристроїв Panasonic, які працюють під керуванням ОС Android.

Panasonic оголосила про випуск оновленої програми Panasonic Compass 2.0 для планшетів та наладонних пристроїв Panasonic, які працюють під керуванням ОС Android.

Panasonic, постачальник захищених мобільних пристроїв для бізнесу, оголосила про випуск оновленої програми Panasonic Compass 2.0 для планшетів та налагоджених пристроїв Panasonic, що працюють під керуванням ОС Android.

Panasonic Compass – надбудова платформи Android для безпечного розгортання та управління захищеними бізнес-планшетами та налагодженими пристроями Toughbook. Останні доповнення до пакету Compass включають новий запатентований інструмент швидкого налаштування, оновлення для системи безпеки на строк до 10 років після розгортання пристрою, а також платформу для корпоративних мобільних додатків (MEAP) та портал сертифікації нових програм для пристроїв Panasonic Android.

«Кількість Android-планшетів та наладонних пристроїв у корпоративному сегменті зростає з кожним роком. Більше 60% покупців вважають, що бізнес-пристрої на ОС Android ще тільки впроваджуються в організаціях, а їх кількість буде збільшуватися протягом наступних трьох років», – сказав голова напряму інженерії та проектного менеджменту компанії Panasonic Computer Product Solutions Europe.

Panasonic Compass 2.0 включає п'ять основних компонентів і пропонує підприємствам все, що потрібно для безпечного налаштування, розгортання та керування захищеними планшетами та наладонниками Toughbook на базі Android.

Compass Custom дозволяє налаштувати ОС Android відповідно до вимог клієнта. Параметри варіюються від змін базового зовнішнього вигляду системи до ядра, що настроюється, з певними драйверами через повний доступ до середовища складання.

Оновлення прошивки – Compass Air – включає послуги «Прошивка повітрям» (Firmware over the air, FOTA), «Розширена прошивка повітрям» (Advanced FOTA – Firmware Over The Air) та SCOMO (Software Component Management Object – управління компонентами програмного забезпечення). Технологія FOTA використовується для оновлень програм, патчів, системних програм та драйверів. Оновлення надсилаються на пристрої Panasonic Toughbook двічі на рік як стандартна безкоштовна послуга для всіх пристроїв. Advanced FOTA – платна послуга для організацій, яка забезпечує більш високий рівень контролю за оновленнями та включає доступ до функції SCOMO (Software Component Management Object) для контролю над програмними компонентами.

Compass Manager пропонує низку різних інструментів для віддаленого керування корпоративними мобільними пристроями, включаючи ліцензування та сертифікацію програмного забезпечення для управління мобільністю підприємства (Enterprise Mobility Management, EMM) або управління мобільними пристроями (Mobile Device Management, MDM). Налаштувати EMM або MDM можна в Toughbook Configuration Centre за допомогою QR-кодів, NFC-підключень або USB-флешки.

Новий інструмент Panasonic Rapid Configuration (PARC) дозволяє клієнтам, які не мають доступу до цих програм або мережі передачі даних, налаштувати більше 40 параметрів для створення захищених профілів у консолі конфігурації на базі ПК, яка потім генерує QR-код для сканування пристроєм або пристроями, які потрібно налаштувати. Налаштування NFC також можливе за допомогою PARC.

Всі моделі Panasonic на ОС Android сертифіковані постачальниками рішень для управління мобільністю підприємства (Enterprise Mobility Management, EMM). Щоб сертифікувати програму для використання на пристроях Toughbook, її необхідно завантажити на APK-портал. Це гарантує встановлення правильної версії програми та захищає від витоку даних.

MEAP-платформа MCL Mobility Platform для створення та розгортання додатків у різних операційних системах та на різних пристроях забезпечує централізоване та віртуальне управління всією інфраструктурою мобільних пристроїв підприємства.

Покращена система безпеки Compass Security забезпечує повний захист мобільного середовища Toughbook Android та дозволяє ІТ-адміністраторам розгортати оновлення локально або віддалено за допомогою MDM, FOTA або Advanced FOTA. Стандартне обслуговування включає підтримку протягом одного року та надає в середньому два оновлення за цей період. Преміум-сервіс забезпечує підтримку протягом трьох років і може бути продовжено терміном до п'яти років. Рішення сторонніх виробників для безпеки та шифрування також можуть бути сертифіковані та попередньо встановлені на запит за допомогою Compass Manager.

Compass for Enterprise поєднує набір засобів для оптимізації роботи корпоративних бізнес-пристроїв. За допомогою спеціального інструменту розробки програм MCL Developer можна створювати та розгортати користувацькі бізнес-програми на пристроях, що використовують платформу MCL. Програми можуть бути розгорнуті в декількох операційних системах, форм-факторах та моделях пристроїв. COSU (Corporate Owned, Single Use) та COPE (Corporate Owned, Personally Enabled) пристрої дозволяють працювати з інтерфейсом у режимі кіоску, забезпечуючи персональний доступ до функцій та програм.

Panasonic Toughbook анонсувала перші Android-моделі у 2011 р. Зараз на ринку представлений широкий асортимент захищених планшетів та наладонних пристроїв Panasonic на ОС Android із діагоналлю екрану 4,7; 5; 7; та 10,1 дюйма.

Всі нові пристрої Toughbook Android сертифіковані Google як рекомендовані захищені пристрої.

Інші новини