+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Palo Alto Networks підтвердила, що стала жертвою кібератаки

Palo Alto Networks підтвердила, що стала жертвою кібератаки

Palo Alto Networks підтвердила, що стала жертвою кібератаки, в результаті якої в мережу вибігли дані колишніх та чинних співробітників.

Першим про інцидент повідомило видання Business Insider. Про виток журналістам розповів колишній співробітник Palo Alto Networks, який побажав залишитися анонімним. На запит Business Insider представники компанії підтвердили факт витоку. За їхніми словами, у лютому цього року підрядник «випадково» виклав в інтернет персональну інформацію сімох колишніх та чинних співробітників.

За даними видання, сторонній вендор опублікував у Мережі імена, дати народження та номери соціального страхування співробітників Palo Alto Networks. Назва вендора, що провинився, компанія не розкриває, також невідомо, де були опубліковані дані.

«Ми негайно вжили заходів щодо видалення даних з відкритого доступу та припинили співпрацю з вендором. Ми також повідомили про інцидент відповідних органів та повідомили порушених осіб. Ми серйозно ставимося до захисту персональної інформації наших співробітників і вжили заходів безпеки для запобігання подібним інцидентам у майбутньому», - повідомили представники компанії.

Судячи з поданого вище коментаря, незрозуміло, чи справді інформація була опублікована випадково. Якщо компанія відразу ж припинила співпрацю з вендором, можливо, у його діях був злий намір.

Інші новини

Найкраща ціна