+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Palo Alto Networks оголосила про придбання PureSec - розробника платформи, що забезпечує безпеку безсерверних програм

Palo Alto Networks оголосила про придбання PureSec - розробника платформи, що забезпечує безпеку безсерверних програм

PureSec - ізраїльський розробник платформи, що забезпечує безпеку безсерверних додатків.

Palo Alto Networks оголосила про придбання PureSec. Компанії не стали озвучувати вартість угоди, але виданню Globes відомо про неї від поінформованих джерел — близько $60-70 млн.

До кінця травня 2019 року в PureSec працює 18 осіб, усі вони перейдуть до Palo Alto Networks, включаючи співзасновників компанії.

Завдання PureSec завжди полягало в тому, щоб забезпечувати захист усіх безсерверних програм на найвищому рівні. Поєднавши зусилля з Palo Alto Networks, ми, безперечно, зможемо робити це набагато швидше

Перехідні на безсерверну архітектуру компанії, як і раніше, повинні стежити за кодом на прикладному рівні, проте є ситуації, за яких організація не має можливості встановити традиційні рішення або скористатися сторонньою хмарною інфраструктурою. У таких випадках можна вибрати рішення PureSec, які додають захисний шар на рівні коду та забезпечують автоматичний захист безсерверним функціям, блокуючи спроби атакувати їх.

Технології PureSec знайдуть застосування у рішенні для хмарної безпеки Prisma, яким до кінця травня 2019 року користуються понад 9 тис. компаній у різних країнах. Цей продукт допомагає організаціям переносити свої дані та інфраструктуру в хмарні послуги, забезпечуючи повну прозорість середовища, а також захист даних та додатків. У Palo Alto Networks вважають, що завдяки покупці PureSec компанія займе «унікальне становище» і захищатиме сучасні програми на всіх етапах їх життєвого циклу.

До операції з Palo Alto Networks стартап залучив загалом $10 млн інвестицій. У компанію вклалися фонди Square Peg Capital, TLV Partners та Entree Capital

Інші новини